Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Klif
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
C.C. De Grote Post
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
14:00
Sporthal Rusheuvel
Oss
21:00
P3
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
23:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Club Dauphine
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
19:30
La Madeleine
Brussel
20:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
21:00
Paard
Den Haag
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
15:30
Iduna
Drachten
Effenaar
Eindhoven
18:00
So What!
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
15:30
Patronaat
Haarlem
12:00
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
14:30
De Spot
Middelburg
20:15
Lux
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
V11
Rotterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
14:00
Paradijskerk
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
zaterdag 16 maart 2019
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Benjamin Damage / Cadans / Kobosil / Paula Temple
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Jean Paul Rena
Café de Gouden Leeuw, Nispen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
S.C.C. De Enck, Oirschot
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
19:00
The Analogues
Kursaal Oostende, Oostende
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Grote Post, Oostende
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
Romy Monteiro
Theater De Lievekamp, Oss
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal Rusheuvel, Oss
21:00
Tachyon & Exices
P3, Purmerend
20:15
The Kik Hertaalt!
Hoftheater, Raalte
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Jennie Lena
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Drunken Dolly
Rotown, Rotterdam
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Thanatos + Soulburn + Graceless
Baroeg, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Wild Romance
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Dr. Love dance classic party
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
3J'S - Heroes of Music
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Scheldetheater, Terneuzen
Clean Pete - Afblijven
Agnietenhof, Tiel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
23:00
Zer00's Heroes: K-otic Live
013, Tilburg
21:00
Earring Session, Golden Earring coverband
Little Devil, Tilburg
20:00
Tommy Emmanuel
013, Tilburg
20:00
Gé Reinders & Koninklijke Harmonie Orpheus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers - Let's Go Crazy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Jacco Wynia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ramon Valle Trio & Rick Margitza
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
X Raiders + Rhinorino + Wildebeast
dB's, Utrecht
20:00
Loreena McKennitt
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Diggy Dex Karavaan clubtour
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Roeka - En toen ineens
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
20:00
Blackbird
Grenswerk, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
20:30
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Desert Storm / Komatsu
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
2000 Motels
De Peppel, Zeist
20:30
Steve Hillage Band / System 7
Boerderij, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
23:00
University of Dance Invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Hedon, Zwolle
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Hedon, Zwolle
19:30
Douwe Bob
Hedon, Zwolle
zondag 17 maart 2019
11:00
Pieter van Loenen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
James Oesi
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
22:00
S10
Paradiso, Amsterdam
20:30
Voltage Control
Paradiso, Amsterdam
20:30
Franz von Chossy Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Marcel De Groot - DOOR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Hejira
Paradiso, Amsterdam
18:00
Dub Explorations
Melkweg, Amsterdam
17:00
Jazzy Sunday met St. Paul Peterson
Club Dauphine, Amsterdam
16:00
Ellen ten Damme
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
14:00
Misty House Big Band
PlusEtage, Baarle-Nassau
19:30
Qu’est-ce qui reste du feu?
La Madeleine, Brussel
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Theater Aan De Slag, Culemborg
21:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paard, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Kabaka Pyramid
Burgerweeshuis, Deventer
15:30
Frank Carillo
Iduna, Drachten
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
18:00
Pubquiz
So What!, Gouda
Joe Jackson
De Oosterpoort, Groningen
20:30
3J'S
Simplon, Groningen
20:00
Live at LOLA: Blue Ruin (NZL) + Abalone
LOLA050, Groningen
15:30
Hans Vos
Patronaat, Haarlem
12:00
Lambertusconcerten - Rianne Wilbers en Beate Loonstra
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Jennifer Ewbank / Peter Beets
Vorstin, Hilversum
20:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Ogterop, Meppel
14:30
Hippe Gasten
De Spot, Middelburg
20:15
The Black Heart Rebellion plays A Girl Walks Home Alone At Night
Lux, Nijmegen
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Derek & the Dirt
De Zwerver, Oostende
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Bussel, Oosterhout
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
FEWS
V11, Rotterdam
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Kantine Walhalla, Rotterdam
14:00
Geert Bierling
Paradijskerk, Rotterdam
Ruben Hein
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Komatsu
Poppodium Volt, Sittard