Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rotown
Rotterdam
18:30
Baroeg
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
20:30
013
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
20:00
Cultuurpodium De Speelplaats
Ysselsteyn
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:45
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
DNK
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
La Madeleine
Brussel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
De Ogtent
Duiven
20:15
Cultura
Ede
21:00
Altstadt
Eindhoven
18:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Metropool Enschede
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
donderdag 21 maart 2019
The Cool Quest
Rotown, Rotterdam
18:30
Submit Fest presents: Infected Rain + Dust In Mind + Klogr
Baroeg, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater Sneek, Sneek
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
20:30
Habib Koité & Bamada
013, Tilburg
20:15
Lil Xan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Teitur
TivoliVredenburg, Utrecht
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
20:00
Daran
Spirit of 66, Verviers
20:00
Church of Cash
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Amazing Stroopwafels - Hiero
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Ruben Hein
Het Klooster, Woerden
20:00
Jodymoon
Cultuurpodium De Speelplaats, Ysselsteyn
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
20:15
Lakshmi - Adem
De Poorterij, Zaltbommel
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Son Mieux
Hedon, Zwolle
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 22 maart 2019
20:45
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Toontje Lager
Fluor, Amersfoort
20:30
Bertolf - Soelaas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kenny B
P60, Amstelveen
21:00
Etta Bond
Paradiso, Amsterdam
20:30
De Roots Fabriek presenteert: Ethan Johns with The Black Eyed Dogs
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Yung Internet 5 jaar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Allison Miller’s Boom Tic Boom
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Bas
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
Roo Panes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
20:00
Florieke Beelen & Hans Pieter Herman
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
De Baron
Cinetol, Amsterdam
20:00
Blackwave.
Paradiso, Amsterdam
20:00
Crazy Little Things
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Laibach
Melkweg, Amsterdam
19:00
Maribou State
Melkweg, Amsterdam
18:00
Poppy Ajudha
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Vive La Fête
Gigant, Apeldoorn
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Luxor Live, Arnhem
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Luxor Live, Arnhem
20:45
Jon and Roy
Luxor Live, Arnhem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Eric Vaarzon Morel
DNK, Assen
Matroesjka - Brainwash
Schaffelaartheater, Barneveld
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Daisy Correia
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Sugar Boy & the Sinners
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Windup Space cd-release
Mezz, Breda
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
20:00
Daniel Blumberg - 'breaking Waves'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
CNCO
La Madeleine, Brussel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
20:30
CHRD
Paard, Den Haag
20:15
Dan Stuart
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
19:30
KUENTA
Paard, Den Haag
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Modelbau / Synchronator
De Perifeer, Deventer
20:00
The Grand East
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Daily Indie
Bibelot, Dordrecht
Douwe Bob
Bibelot, Dordrecht
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
20:15
O'Dreams - Broken
Cultura, Ede
21:00
X Raiders
Altstadt, Eindhoven
18:00
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jennie Lena
ATLAS Theater, Emmen
Pestilence - Consuming Impulse anniversary
Metropool Enschede, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor