Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Perron-3
Rosmalen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Spot
Middelburg
Bibelot
Dordrecht
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Dok6
Panningen
18:30
Baroeg
Rotterdam
00:00
Theater De Veste
Delft
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Tolhuistuin
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Het Zonnehuis
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Effenaar
Eindhoven
AINSI
Maastricht
20:15
De Maaspoort
Venlo
22:00
Patronaat
Haarlem
De Kunstgreep
Oostzaan
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Reggehof
Goor
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Lewinski
Sneek
Zaantheater
Zaandam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Innocent
Hengelo
23:00
013
Tilburg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Paard
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
013
Tilburg
Bibelot
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
DNK
Assen
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Paradiso
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Simplon
Groningen
De Ogtent
Duiven
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Waregem Expo
Waregem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:45
Simplon
Groningen
Zaantheater
Zaandam
21:00
LOLA050
Groningen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Bellevue
Amsterdam
donderdag 21 maart 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Son Mieux
Hedon, Zwolle
20:30
Songs from the Heart: afgunst & geloof
De Spot, Middelburg
Soundgarden Lives!
Bibelot, Dordrecht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
18:30
Submit Fest presents: Infected Rain + Dust In Mind + Klogr
Baroeg, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Veste, Delft
20:00
Teitur
TivoliVredenburg, Utrecht
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Brother Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
The Cool Quest
Rotown, Rotterdam
20:00
The Kik Hertaalt!
Jan van Besouw, Goirle
The Strumbellas
Het Zonnehuis, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tiny Ruins
Cinetol, Amsterdam
20:00
Toontje Lager
Mezz, Breda
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
White Lies
Effenaar, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
vrijdag 22 maart 2019
20:15
3J'S - Heroes of Music
De Maaspoort, Venlo
22:00
80's Verantwoord
Patronaat, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
Alex Roeka - En toen ineens
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
20:30
Allison Miller’s Boom Tic Boom
Bimhuis, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
20:00
Angantyr / Grafjammer / Wrang
dB's, Utrecht
21:00
Angelus Apatrida
Little Devil, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Lewinski, Sneek
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
20:30
Bas
Bitterzoet, Amsterdam
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
BEER muziektheater - Mijn zus woont op de schoorsteenmantel 9+
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Belzebong + Deville + Necromancers
Innocent, Hengelo
23:00
Ben Sims + Colin Benders
013, Tilburg
20:30
Bertolf - Soelaas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Blackwave.
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boogie Beasts
De Bosuil, Weert
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Broken Brass Ensemble
Hedon, Zwolle
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Venray, Venray
20:30
CHRD
Paard, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
CNCO
La Madeleine, Brussel
20:00
Crazy Little Things
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Daisy Correia
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Dan Stuart
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Dana Winner
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:00
Daniel Blumberg - 'breaking Waves'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
De Baron
Cinetol, Amsterdam
20:00
De Kift 'TOP 30' Het beste uit 30 jaar De Kift
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
De Roots Fabriek presenteert: Ethan Johns with The Black Eyed Dogs
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater de Kampanje, Den Helder
Diggy Dex Karavaan clubtour
013, Tilburg
Douwe Bob
Bibelot, Dordrecht
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
Edwin Evers Band
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:15
Eli Goffa (be)
CHV Noordkade, Veghel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Eric Vaarzon Morel
DNK, Assen
20:00
Ernst Jansz
Vorstin, Hilversum
21:00
Etta Bond
Paradiso, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
20:00
Florieke Beelen & Hans Pieter Herman
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Oosterpoort, Groningen
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
Gabriel Rios
Waregem Expo, Waregem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Haas / Jon Tarifa
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
HAEVN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Hausmagger
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Heel Holland Fikt
EKKO, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
High Tide
Manifesto, Hoorn
20:00
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Incognito
Patronaat, Haarlem
20:45
Infected Records Tour: Steen + EZG + Steff
Simplon, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam
21:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub - Lola Groningen
LOLA050, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
20:00
Janne Schra - Lalala Love
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam