Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
17:00
Club Dauphine
Amsterdam
12:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Artishock
Soest
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:45
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Kavka
Antwerpen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Koffiehuis
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Zaantheater
Zaandam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zondag 17 maart 2019
20:00
Heino
De Maaspoort, Venlo
16:00
Combattimento - Concertpodium Domani
De Maaspoort, Venlo
20:15
Marcel De Groot - DOOR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
De Bosuil, Weert
16:00
Nekromantix
dB's, Utrecht
17:00
Jazzy Sunday met St. Paul Peterson
Club Dauphine, Amsterdam
12:00
Lambertusconcerten - Rianne Wilbers en Beate Loonstra
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Kabaka Pyramid
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Franz von Chossy Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
KOZZELTOV
Artishock, Soest
Alestorm
013, Tilburg
maandag 18 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
00:00
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Internet
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ural Thomas and The Pain
Paradiso, Amsterdam
21:00
James Chance & Les Contorsions
Paard, Den Haag
20:00
Mercy John
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Zak Abel
Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Pokerface [Thrash/Death Metal,UK)
LOLA050, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
Panic! At The Disco
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2019
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
GZA Genius
Simplon, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Yentl en de Boer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Britta Maria & Maurits Fondse
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
SIK-K World Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Windhand
Patronaat, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
22:00
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
Vintage Trouble
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tommy Emmanuel/Simo
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Poets of the Fall
Melkweg, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lil Xan
La Madeleine, Brussel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Nekromantix
Kavka, Antwerpen
00:00
The Bootleg Sixties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Het Kingston Kwartet
Het Koffiehuis, Noordwijk
Romy Monteiro
De Maaspoort, Venlo
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kabaka Pyramid
De Helling, Utrecht
20:00
James Chance & die Contortions + Dead Neanderthals
dB's, Utrecht
Boris / Jennie Lena / Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
David Nance
Cinetol, Amsterdam
21:30
The Jaydees
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Steve Mason
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Martin Solveig
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 20 maart 2019
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
Capsize / Holding Absence
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Bass Drum Of Death
Trix, Antwerpen
20:30
Mashrou 'Leila
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Teitur
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Six Strings Sessions XL
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mammal Hands
TivoliVredenburg, Utrecht
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Black Cat Biscuit
Spirit of 66, Verviers
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg