Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
CHV Noordkade
Veghel
22:30
Vera
Groningen
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Podium heino
Heino
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
22:00
Grand Café De Vijfhoeck
Helmond
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
21:00
De X
Leiden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Singer Theater
Laren
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Huis van Eemnes
Eemnes
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Fort33
Leusden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:00
Baroeg
Rotterdam
Markiezenhof
Bergen op Zoom
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Skatecafe
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
BREStheater
Brielle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Het Kwartier
Stolwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
13:30
Hedon
Zwolle
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:45
Dynamo
Eindhoven
Cultura
Ede
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
013
Tilburg
15:00
Strandclub Zee
Scharendijke
21:00
Rotown
Rotterdam
15:30
Podium 't Beest
Goes
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Paard
Den Haag
16:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
PopEi
Eindhoven
zaterdag 25 januari 2020
20:00
Nick Cave Tribute
Altstadt, Eindhoven
20:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Murth Mossel - #NoFilter
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Swanla Theater, Zevenhuizen
Monster Magnet
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
MOMfest
CHV Noordkade, Veghel
22:30
Mind Fuji
Vera, Groningen
16:00
Michael Varekamp
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium heino, Heino
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Dok6, Panningen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
22:00
Lui Paard
Grand Café De Vijfhoeck, Helmond
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
21:00
Loxandra
De X, Leiden
22:00
LIVE: Kings and Jokers
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Leoni Jansen & Erik Rutjes
De Groene Zwaan, De Rijp
19:30
Lekker Weer
Gebr. De Nobel, Leiden
Lebbis - De Ervaring
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Leafs
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Lavinia Meijer
Singer Theater, Laren
21:00
Komatsu & Pander
Het Bolwerk, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Huis van Eemnes, Eemnes
20:00
Joris Linssen & Caramba
Theater Berkelland, Eibergen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Oosterpoort, Groningen
20:00
JazzLab Session: That 70's Soul
Muziekpodium DJS, Dordrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Jan Akkerman
Boerderij, Zoetermeer
20:30
In the Woods - Point Quiet
Fort33, Leusden
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Heritage Sinfoniëtta
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Headie One
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Grootste Feestcafé van Nederland
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Gabriel Rios / The Colorist Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Agnietenhof, Tiel
21:00
Florian Lohoff Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:00
Fisz Emade Tworzywo
Baroeg, Rotterdam
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Markiezenhof, Bergen op Zoom
00:00
Fay Claassen
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Farbod
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Dopebwoy
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Donnie (NL)
Paradiso, Amsterdam
20:15
Dominic Seldis
TivoliVredenburg, Utrecht
Dimmu Borgir + Amorphis
013, Tilburg
20:00
Diamond Dogs
Manifesto, Hoorn
20:30
Death Wave / Maple / The Tambles
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
De Kraaien
Skatecafe, Amsterdam
20:30
De Kift - BAL
Theater Ludens, Voorburg
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Dandelion
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Het Kwartier, Stolwijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Cabarestafette
Markant Uden, Uden
21:00
Bruce Soord
Cacaofabriek, Helmond
Broeder Dieleman - Theatertour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Beerland
Metropool, Hengelo
20:00
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Koepeltheater, Leeuwarden
Bad Suns
Melkweg, Amsterdam
20:00
Avi Kaplan
Het Depot, Leuven
13:30
Arrow Rock Festival
Hedon, Zwolle
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
20:15
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:45
ACDCuk / Imitallica
Dynamo, Eindhoven
a balladeer / Iris Penning / Janne Schra / Ruben Schaap / Tim Knol
Cultura, Ede
1349 / Abbath / Vltimas
Doornroosje, Nijmegen
zondag 26 januari 2020
20:00
Waylon
Chassé Theater, Breda
Two Door Cinema Club
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Mystery Lights
Patronaat, Haarlem
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
Ten Years After performed by Hundred Seventy Split
013, Tilburg
15:00
Sweet Mary Jane
Strandclub Zee, Scharendijke
21:00
Sea Girls
Rotown, Rotterdam
15:30
Sam Baker
Podium 't Beest, Goes
18:00
Roch Voisine
Koninklijk Circus, Brussel
16:00
Rie Kamura &Pieter Jan Belder
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
14:15
Pieter Jan Leusink - Stabat Mater
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Naghash Ensemble
Paard, Den Haag
16:00
Merijn Bisschop / Rianne Wilbers
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Mase Bridges
PopEi, Eindhoven