Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cinetol
Amsterdam
14:00
Muziekgieterij
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
West-End
West-Terschelling
Dok6
Panningen
21:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Iduna
Drachten
EKKO
Utrecht
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Pul
Uden
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Groote Weiver
Wormerveer
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
De Peppel
Zeist
22:45
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Helling
Utrecht
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
P60
Amstelveen
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:00
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Vera
Groningen
20:00
P3
Purmerend
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Markant Uden
Uden
21:00
The Box
Amsterdam
21:00
The Box
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
14:00
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:45
Plato
Leiden
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
Kulturhus
Epe
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Grounds
Rotterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
19:30
Trix
Antwerpen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Hedon
Zwolle
Paard
Den Haag
21:00
So What!
Gouda
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
La Madeleine
Brussel
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
19:30
Paard
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Hof 88
Almelo
zaterdag 23 maart 2019
20:30
Allusinlove
Cinetol, Amsterdam
14:00
Among The Angels Fest
Muziekgieterij, Maastricht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Anna-Rose
Altstadt, Eindhoven
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
West-End, West-Terschelling
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
21:00
Back to Blondie
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
21:00
Bad Breeding / Feels / Screaming Females
Rotown, Rotterdam
20:15
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Beats: Magnifique
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Big Country
Iduna, Drachten
Black Box Revelation
EKKO, Utrecht
21:00
Broken Brass Ensemble
Paradiso, Amsterdam
21:00
Callkoen / Scotch
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Catch!
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
CCC Inc.
De Pul, Uden
19:00
CESAIR (NL) + WALDKAUZ
Willemeen, Arnhem
20:00
Charlie & The Lesbians
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Charlie & The Lesbians
Stroomhuis, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
CLUB ACHTUNG! The Telescopes + Treetop Flyers
Q-Factory, Amsterdam
Crystal Fighters
Melkweg, Amsterdam
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Danny Loef
Groote Weiver, Wormerveer
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Daredevils
De Peppel, Zeist
22:45
Dave Clarke Presents: Whip it WAVE - Dave Clarke / Dollkraut Band e.a.
Melkweg, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
De Raggende Manne
De Helling, Utrecht
21:00
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Def Americans
C.C. Merksem, Merksem
20:30
Di-rect - Rolling With the Punches
Musis, Arnhem
20:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Doomsday Celebration
P60, Amstelveen
16:00
Dunk! records presents: Briqueville + Stories From The Lost + Haester
Baroeg, Rotterdam
20:30
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
22:00
Encore: Madeintyo
Melkweg, Amsterdam
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ernst Daniel Smid & Coosje Smid - Ik zou je het liefste in een doosje
Cultura, Ede
20:00
Ethan Johns
Luxor Live, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
First Breath After Coma
Vera, Groningen
20:00
For I Am King
P3, Purmerend
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Singer Theater, Laren
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
21:00
Full Moon presents White Moon
The Box, Amsterdam
21:00
Full Moon presents White Moon
The Box, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
H6
De Bosuil, Weert
20:30
Harold Lôpez-Nussa Trio
Bimhuis, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater aan de Schie, Schiedam
14:00
Hippe Gasten
De Oosterpoort, Groningen
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
I'm With Her
Paradiso, Amsterdam
22:00
Into the Arcane / shuulak
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:45
Iris Penning
Plato, Leiden
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Joy Division Undercover
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Julia Zahra
Tolhuistuin, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Kel Assouf
Grounds, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
19:30
Kitt Philippa / Tiny Ruins
Trix, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Lakshmi - Adem
Zaantheater, Zaandam
Larkin Poe
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Lieve Louise en de Fanfare
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Lucky Fonz III
Hedon, Zwolle
Mammal Hands
Paard, Den Haag
21:00
Marike Jager
So What!, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Mart Hillen - In concert
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Het Bolwerk, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Mass Hysteria
La Madeleine, Brussel
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
19:30
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
MOST WANTED 2019
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo