Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Veluvine
Nunspeet
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Rotown
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:00
P60
Amstelveen
21:15
P3
Purmerend
00:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
16:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Mixtree
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Magasin 4
Brussel
21:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Kulturhus Holten
Holten
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
zaterdag 06 april 2019
20:00
Guus Meeuwis
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jan Michiels
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Pearl Jamming
Vorstin, Hilversum
20:00
Heaven 17
Vorstin, Hilversum
20:30
Jake Isaac
Vondelkerk, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Teus Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Veluvine, Nunspeet
21:00
The Visual + Van Common
V11, Rotterdam
19:30
Binkbeats / Ninjato
Trix, Antwerpen
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
The Comet Is Coming
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
Transition Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
Ruben Hein
Theater Sneek, Sneek
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Iris Penning & Jorick Bronius
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Jennie Lena
Theater de Schalm, Veldhoven
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Stef Bos - Ruimte
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Night Fever
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Beans On Toast + Demi Knight
Rotown, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
In Honour of Kurt Cobain
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Engel & Just
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Raymond van het Groenewoud
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Podium onder de toren, Grootschermer
21:00
Bohemian Betyars
Podium 't Beest, Goes
20:30
Aziza Brahim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:45
DJ Black Coffee
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Specials
Paradiso, Amsterdam
Kwame Brandt-Pierce
Paradiso, Amsterdam
20:00
Idaly
Paradiso, Amsterdam
19:30
Orange Grove
Paard, Den Haag
19:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P60, Amstelveen
21:15
Beatles Tribute Band 'One After 909'
P3, Purmerend
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
16:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
20:00
Jo Mersa Marley
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Janne Schra - Lalala Love
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Hammond Night! Wild Organ and Drums + exclusive Sicilian dinner
Mixtree, Amsterdam
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Metropool, Hengelo
20:00
Pink Floyd Project XXL
Metropool, Hengelo
22:00
schnellertollermeier
Merleyn, Nijmegen
23:30
Disco Total
Melkweg, Amsterdam
Alma
Melkweg, Amsterdam
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Melkweg, Amsterdam
17:00
To The Rats And Wolves
Melkweg, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
20:30
Jan James
Manifesto, Hoorn
20:00
Fixmer/McCarthy / Qual
Magasin 4, Brussel
21:00
Soul Live
Luxor Live, Arnhem
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sven Ratzke zingt Bowie
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
21:00
Doe Maar een Liedje
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Bear's Den
Koninklijk Circus, Brussel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen