Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Hillegom
Hillegom
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Amer
Amen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:15
P3
Purmerend
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Door
Dordrecht
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Podium 't Beest
Goes
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Cultura
Ede
00:00
De Speeldoos
Vught
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Theater De Tuin
Leusden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Groene Engel
Oss
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Spant!
Bussum
13:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Magasin 4
Brussel
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
De Pul
Uden
C.C. De Steenoven
Herzele
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Mixtree
Amsterdam
17:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Diligentia
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Kulturhus Holten
Holten
20:30
In the Woods
Leusden
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Helling
Utrecht
C.C. Bacchus
Aalsmeer
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
Paradiso
Amsterdam
20:30
Huis Oostpool
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Hedon
Zwolle
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Gigant
Apeldoorn
zaterdag 06 april 2019
20:30
5en20 Jubileumfeest
Cacaofabriek, Helmond
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. Hillegom, Hillegom
Alma
Melkweg, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Amer, Amen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Aziza Brahim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Beans On Toast + Demi Knight
Rotown, Rotterdam
20:00
Bear's Den
Koninklijk Circus, Brussel
21:15
Beatles Tribute Band 'One After 909'
P3, Purmerend
20:15
Bertolf - Soelaas
De Maaspoort, Venlo
20:30
BibelotxDOOR: Steve French + August
Door, Dordrecht
19:30
Binkbeats / Ninjato
Trix, Antwerpen
21:00
Bohemian Betyars
Podium 't Beest, Goes
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
20:30
Daisy Correia
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Jan van Besouw, Goirle
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Def Americans - Johnny Cash at San Quentin 50th Anniversary
Groene Engel, Oss
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Melkweg, Amsterdam
23:30
Disco Total
Melkweg, Amsterdam
23:45
DJ Black Coffee
Paradiso, Amsterdam
21:00
Doe Maar een Liedje
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Donnie (NL)
BIRD, Rotterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Veluvine, Nunspeet
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Engel & Just
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
etienne jaumet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Eton Crop / The Mekons
Cinetol, Amsterdam
20:00
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
13:00
Faster & Louder
Effenaar, Eindhoven
20:00
Fixmer/McCarthy / Qual
Magasin 4, Brussel
21:00
Flat Out Vet Oud Feestje
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
For I Am King
De Pul, Uden
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Steenoven, Herzele
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Schakel, Waregem
00:00
Give it Dub
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
20:00
Guus Meeuwis
Wilminktheater, Enschede
20:30
Hammond Night! Wild Organ and Drums + exclusive Sicilian dinner
Mixtree, Amsterdam
17:00
Harlequin Fest
Baroeg, Rotterdam
20:00
Heaven 17
Vorstin, Hilversum
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Figi Theater, Zeist
20:00
Idaly
Paradiso, Amsterdam
20:00
In Honour of Kurt Cobain
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Iris Penning & Jorick Bronius
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Jake Isaac
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Jan James
Manifesto, Hoorn
20:00
Jan Michiels
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Janne Schra - Lalala Love
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jennie Lena
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jo Mersa Marley
Muziekgieterij, Maastricht
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
20:30
John Gorka
In the Woods, Leusden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
20:15
Kenny B
De Helling, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
Kwame Brandt-Pierce
Paradiso, Amsterdam
20:30
Laura Gibson
Huis Oostpool, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Lux
Hedon, Zwolle
Magic Moon
Altstadt, Eindhoven
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Memphis Maniacs
013, Tilburg
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Schie, Schiedam
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Nacht van de Swing
Gigant, Apeldoorn