Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
16:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
14:00
Brabanthal
Leuven
20:00
Joriskerk
Venlo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
P60
Amstelveen
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Hedon
Zwolle
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg de Lawei
Drachten
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
21:00
Metropool
Hengelo
Theater Ludens
Voorburg
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Engel
Den Helder
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
De hoogte
Winsum
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
De Bosuil
Weert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
00:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Markant Uden
Uden
18:00
Dynamo
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Vorstin
Hilversum
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Club Dauphine
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Energiehuis
Dordrecht
22:00
Gigant
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Altstadt
Eindhoven
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Huis Oostpool
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
De Helling
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
Flint
Amersfoort
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Agnietenhof
Tiel
20:30
In the Woods
Leusden
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 06 april 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
16:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
21:00
Wouter Hamel
Hedon, Zwolle
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Brabanthal, Leuven
20:00
Wilson & Wakeman
Joriskerk, Venlo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P60, Amstelveen
15:30
Transition Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
To The Rats And Wolves
Melkweg, Amsterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Hoftheater, Raalte
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Hedon, Zwolle
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Metropool, Hengelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
21:00
The Visual + Van Common
V11, Rotterdam
21:00
The Virginmarys
De Engel, Den Helder
20:30
The Specials
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Comet Is Coming
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Bony King Of Nowhere
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
The Billy Joel Experience
De hoogte, Winsum
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
the animals & friends
De Bosuil, Weert
Teus Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Sven Ratzke zingt Bowie
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
20:15
Stef Bos - Ruimte
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:00
Soul Live
Luxor Live, Arnhem
20:00
Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
00:30
schnellertollermeier
Bimhuis, Amsterdam
22:00
schnellertollermeier
Merleyn, Nijmegen
Ruben Hein
Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Romy Monteiro
Flint, Amersfoort
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Remy van Kesteren
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
18:00
Remember Kurt Cobain
Dynamo, Eindhoven
Raymond van het Groenewoud
Podium Victorie, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Ragazze Quartet / Slagwerk Den Haag
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Pink Floyd Project XXL
Metropool, Hengelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Pearl Jamming
Vorstin, Hilversum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Original Grooves met Martien Oster
Club Dauphine, Amsterdam
19:30
Orange Grove
Paard, Den Haag
20:15
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
De Nieuwe Regentes, Den Haag
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Night Fever
Spant!, Bussum
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
22:00
Nacht van de Swing
Gigant, Apeldoorn
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Memphis Maniacs
013, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Magic Moon
Altstadt, Eindhoven
23:00
Lux
Hedon, Zwolle
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Laura Gibson
Huis Oostpool, Arnhem
Kwame Brandt-Pierce
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Kenny B
De Helling, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
20:30
John Gorka
In the Woods, Leusden
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Jo Mersa Marley
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Jennie Lena
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag