Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
Dynamo
Eindhoven
13:00
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Door
Dordrecht
20:00
Energiehuis
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
De Engel
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Huis Oostpool
Arnhem
Posttheater
Arnhem
22:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
23:45
Paradiso
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:30
Mixtree
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
00:30
Bimhuis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
P60
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Theater De Tuin
Leusden
15:00
De Bres
Leeuwarden
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
17:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:30
Iduna
Drachten
16:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
zaterdag 06 april 2019
18:00
Remember Kurt Cobain
Dynamo, Eindhoven
13:00
Faster & Louder
Effenaar, Eindhoven
Janne Schra - Lalala Love
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Cultura, Ede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
BibelotxDOOR: Steve French + August
Door, Dordrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
20:00
Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
The Virginmarys
De Engel, Den Helder
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
De Nieuwe Regentes, Den Haag
19:30
Orange Grove
Paard, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Night Fever
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
20:00
Fixmer/McCarthy / Qual
Magasin 4, Brussel
20:00
Bear's Den
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Bony King Of Nowhere
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Sven Ratzke zingt Bowie
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
21:00
Flat Out Vet Oud Feestje
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Daisy Correia
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Soul Live
Luxor Live, Arnhem
20:30
Laura Gibson
Huis Oostpool, Arnhem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
22:00
Nacht van de Swing
Gigant, Apeldoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Binkbeats / Ninjato
Trix, Antwerpen
23:45
DJ Black Coffee
Paradiso, Amsterdam
23:30
Disco Total
Melkweg, Amsterdam
21:00
Original Grooves met Martien Oster
Club Dauphine, Amsterdam
20:30
Hammond Night! Wild Organ and Drums + exclusive Sicilian dinner
Mixtree, Amsterdam
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jake Isaac
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
The Specials
Paradiso, Amsterdam
Alma
Melkweg, Amsterdam
Kwame Brandt-Pierce
Paradiso, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Idaly
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
20:00
Eton Crop / The Mekons
Cinetol, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
etienne jaumet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ragazze Quartet / Slagwerk Den Haag
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Melkweg, Amsterdam
The Comet Is Coming
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
To The Rats And Wolves
Melkweg, Amsterdam
16:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
00:30
schnellertollermeier
Bimhuis, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P60, Amstelveen
Romy Monteiro
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Amer, Amen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Raymond van het Groenewoud
Podium Victorie, Alkmaar
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Jan Michiels
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Teus Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 07 april 2019
Wilson & Wakeman
Hedon, Zwolle
RPWL - Tales From Outer Space - Tour 2019 & Support
Boerderij, Zoetermeer
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jake Isaac
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Iris Penning
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
15:30
Amanda Rheaume
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Dälek
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Binkbeats
Rotown, Rotterdam
20:00
Oumou Sangaré
Annabel, Rotterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
3J'S
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Tuin, Leusden
15:00
J R&B Bluesband
De Bres, Leeuwarden
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Dans Les Rues
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
17:30
LIVE: Helldriver + Vernon + SanQuin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Daria van den Bercken - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Pollux Duit Emil
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:30
Danú
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
20:00
Aarde aan Daan
PopEi, Eindhoven
20:00
Habitants
Effenaar, Eindhoven
15:30
Flavium
Iduna, Drachten
16:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Percossa - BAM!
Diligentia, Den Haag
Ernst Jansz
Paard, Den Haag
14:30
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
16:00
Jelle Paulusma
Theater Aan De Slag, Culemborg