Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
17:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Mixtree
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Steenoven
Herzele
21:00
De Pul
Uden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Magasin 4
Brussel
13:00
Effenaar
Eindhoven
Spant!
Bussum
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Veluvine
Nunspeet
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
BIRD
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:45
Paradiso
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Groene Engel
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Gooiland
Hilversum
00:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Speeldoos
Vught
20:15
Cultura
Ede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Podium 't Beest
Goes
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Door
Dordrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:15
P3
Purmerend
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Amer
Amen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Pand
Gorinchem
Melkweg
Amsterdam
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Hedon
Zwolle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Annabel
Rotterdam
16:00
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
17:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Reggehof
Goor
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
Q-Factory
Amsterdam
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
De Bres
Leeuwarden
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Schakel
Gilze
Cinema Walburg
Hamont-Achel
15:30
Iduna
Drachten
00:00
Theater De Tuin
Leusden
zaterdag 06 april 2019
Janne Schra - Lalala Love
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jan Michiels
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Jan James
Manifesto, Hoorn
20:30
Jake Isaac
Vondelkerk, Amsterdam
20:15
Iris Penning & Jorick Bronius
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:00
In Honour of Kurt Cobain
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Idaly
Paradiso, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:00
Heaven 17
Vorstin, Hilversum
17:00
Harlequin Fest
Baroeg, Rotterdam
20:30
Hammond Night! Wild Organ and Drums + exclusive Sicilian dinner
Mixtree, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis
Wilminktheater, Enschede
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
00:00
Give it Dub
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Steenoven, Herzele
21:00
For I Am King
De Pul, Uden
21:00
Flat Out Vet Oud Feestje
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Fixmer/McCarthy / Qual
Magasin 4, Brussel
13:00
Faster & Louder
Effenaar, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
20:00
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Eton Crop / The Mekons
Cinetol, Amsterdam
20:00
etienne jaumet
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Engel & Just
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Veluvine, Nunspeet
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Donnie (NL)
BIRD, Rotterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Doe Maar een Liedje
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:45
DJ Black Coffee
Paradiso, Amsterdam
23:30
Disco Total
Melkweg, Amsterdam
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Melkweg, Amsterdam
Def Americans - Johnny Cash at San Quentin 50th Anniversary
Groene Engel, Oss
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
20:30
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Daisy Correia
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
20:15
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Cultura, Ede
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Bohemian Betyars
Podium 't Beest, Goes
19:30
Binkbeats / Ninjato
Trix, Antwerpen
20:30
BibelotxDOOR: Steve French + August
Door, Dordrecht
20:15
Bertolf - Soelaas
De Maaspoort, Venlo
21:15
Beatles Tribute Band 'One After 909'
P3, Purmerend
20:00
Bear's Den
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Beans On Toast + Demi Knight
Rotown, Rotterdam
20:30
Aziza Brahim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Amer, Amen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
Alma
Melkweg, Amsterdam
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. Hillegom, Hillegom
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
5en20 Jubileumfeest
Cacaofabriek, Helmond
zondag 07 april 2019
Wilson & Wakeman
Hedon, Zwolle
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:30
Token
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Terry & Gyan Riley
Bimhuis, Amsterdam
RPWL - Tales From Outer Space - Tour 2019 & Support
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Pollux Duit Emil
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Percossa - BAM!
Diligentia, Den Haag
20:00
Oumou Sangaré
Annabel, Rotterdam
16:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Bouwkunde, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Martha
Trix, Antwerpen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
17:30
LIVE: Helldriver + Vernon + SanQuin
Muziekcafé Helmond, Helmond
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
15:15
Kamerkoor
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
16:00
Jelle Paulusma
Theater Aan De Slag, Culemborg
JD Simo
Q-Factory, Amsterdam
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Dans Les Rues
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jake Isaac
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
J R&B Bluesband
De Bres, Leeuwarden
16:00
Iris Penning
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ionnalee
Tolhuistuin, Amsterdam
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
20:00
Habitants
Effenaar, Eindhoven
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Cinema Walburg, Hamont-Achel
15:30
Flavium
Iduna, Drachten
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Tuin, Leusden