Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spant!
Bussum
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Capitole
Gent
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Reggehof
Goor
19:30
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Martinikerk
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium heino
Heino
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kroon
Markelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Klif
Nijmegen
vrijdag 14 februari 2020
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ruth Jacott
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
23:30
Janey
Paradiso, Amsterdam
22:00
Borokov Borokov
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:30
'Nuff Said Brzzvll / Andrew Makkinga
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mary Halvorson & Bill Frisell
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Doctor Krapula
Melkweg, Amsterdam
The Game
Melkweg, Amsterdam
19:30
Obongjayar
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
De Roma, Antwerpen
20:00
Black Pumas
Trix, Antwerpen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Gigant, Apeldoorn
21:00
Kita Menari / Avi On Fire
Luxor Live, Arnhem
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
Rob de Nijs
Musis, Arnhem
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Stef Bos - Tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
JW Roy
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Hadewych Doet De Dames
Chassé Theater, Breda
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
BREStheater, Brielle
20:00
Orchestral Manoeuvres in the Dark
Ancienne Belgique (AB), Brussel
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Marco Santos solo: Common Ground
Paard, Den Haag
20:00
Indianizer
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Eva van Manen
Het Nationale Theater , Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Bert Heerink / Jan Akkerman
Bibelot, Dordrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Drukwerk
Iduna, Drachten
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
21:00
Gender Roles
Altstadt, Eindhoven
20:15
Sara Correia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dust Bolt / Prong / Unearth
Dynamo, Eindhoven
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater de Mythe, Goes
Rayen Panday - Trigger
De Reggehof, Goor
19:30
Rainbow Roadshow
So What!, Gouda
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Swingrays
LOLA050, Groningen
21:00
Twin Peaks
Vera, Groningen
20:30
Ruben Hein & NJJO
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dopebwoy
Simplon, Groningen
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Martinikerk, Groningen
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Complexity Fest Pre-party
Patronaat, Haarlem
Yori Swart
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Estonian Philharmonic Chamber Choir
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Podium heino, Heino
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Symphonic Rock Night 2
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Het Gezelschap
Vorstin, Hilversum
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Vorstin, Hilversum
20:15
Dutch Eagles
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
O'G3NE
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Verte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Frans Bauer - Live in Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Brihang
De Kreun, Kortrijk
20:45
2000 Motels
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Katadreuffe / The Guru Guru
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Koningshof, Maassluis
20:00
Caravan Palace
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
The Rocket Man - A tribute to Elton John
De Kroon, Markelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
TAGO - Korean Drum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Rot - O Ja!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
23:00
Moxie / Nuno dos Santos / Paranoid London / Paul WOolford
Doornroosje, Nijmegen
Kacy and Clayton
Merleyn, Nijmegen
20:15
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen