Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Trix
Antwerpen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vooruit
Gent
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
Dok6
Panningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
Dynamo
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Munttheater
Weert
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Slachthuisterrein
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsklooster Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
woensdag 12 februari 2020
20:00
Monster Magnet
Trix, Antwerpen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Joost
Vooruit, Gent
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
donderdag 13 februari 2020
Lewis Capaldi
AFAS Live, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
Bimhuis, Amsterdam
19:45
Troyboi
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Broeder Dieleman - Theatertour
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Harmonie, Leeuwarden
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Bert Cools / Gyða Valtýsdóttir / Kjartan Sveinsson
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
Do - Mijn Kleine Huis
De Meenthe, Steenwijk
Her Majesty
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sara Correia
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Bootleg Beatles
De Roma, Antwerpen
Danny Vera - The Lone Stranger
Dok6, Panningen
20:15
Caravan Palace
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
Equilibrium
Dynamo, Eindhoven
20:00
Dance With The Dead
Effenaar, Eindhoven
20:15
Dominic Seldis
Flint, Amersfoort
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Spo Dee O Dee
Hedon, Zwolle
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Het Klooster, Woerden
20:30
Hofman Live XXL: Suzy V, Wooden Soldiers, Potman Jr. & The Professiona
Hofman, Utrecht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Hoftheater, Raalte
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Dulfer
Junushoff Theater, Wageningen
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Carly Rae Jepsen
La Madeleine, Brussel
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Bastian Steven
Luxor Live, Arnhem
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Markant Uden, Uden
La Roux
Melkweg, Amsterdam
20:00
Christopher
Melkweg, Amsterdam
19:30
Yung Internet
Melkweg, Amsterdam
22:00
Borokov Borokov
Merleyn, Nijmegen
20:30
Wheel
Metropool, Hengelo
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:30
Local The Night
P60, Amstelveen
20:30
Baardvader en Inside Electron
Paard, Den Haag
20:00
Algiers
Paradiso, Amsterdam
20:00
TAGO - Korean Drum
Parktheater, Eindhoven
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Perron-3, Rosmalen
20:15
Live Demo Panel
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Pendants / The Cherees
Simplon, Groningen
20:30
Daddy Long Legs
Slachthuisterrein, Haarlem
20:15
Van Dik Hout
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Hatis Noit
Stadsklooster Utrecht, Utrecht
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Yori Swart
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Stef Bos - Tijd
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dutch Eagles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
David Luning
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blanks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mika
TivoliVredenburg, Utrecht