Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Veluvine
Nunspeet
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De verlichte geest
Roeselare
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater Idea
Soest
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
15:00
013
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Hofman
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
18:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Bosuil
Weert
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Zaantheater
Zaandam
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
King's Inn
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Mixtree
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
23:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
donderdag 11 april 2019
19:30
Marco Mendoza
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
De Raggende Manne
Muziekgieterij, Maastricht
Eric Vaarzon Morel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Clean Pete - Afblijven
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Idles / Life
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Joe Jackson
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Veluvine, Nunspeet
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater De Winsinghhof, Roden
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Louder Than Love / Nervana
De verlichte geest, Roeselare
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Gosto
BIRD, Rotterdam
20:00
Call It Off
Rotown, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Down South Jazzband
Poppodium Volt, Sittard
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater de Stoep, Spijkenisse
Matroesjka - Brainwash
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tommie Christiaan - In een ander licht
De Meenthe, Steenwijk
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Remember Kurt Cobain
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Hofman Live: Barry de Wit + Woezels
Hofman, Utrecht
Pinegrove
EKKO, Utrecht
20:15
Pharis & Jason Romero
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Donnie (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Highasakite
De Helling, Utrecht
Tim Knol - Lost & Found 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
18:00
Dr Feelgood
Spirit of 66, Verviers
20:00
Black Lung
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Yentl en de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Scott Henderson Blues Band
De Bosuil, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Zaantheater, Zaandam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
YVI
Hedon, Zwolle
vrijdag 12 april 2019
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lemon (NL)
King's Inn, Alkmaar
20:00
Theo Lawrence
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Memphis Maniacs
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
HVOB
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
R is for Rocket! World Space Day Party 2019 Yuri’s Night
Mixtree, Amsterdam
20:30
Dálava
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Winne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
Orange Grove
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kd Soundsystem
Paradiso, Amsterdam
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Melkweg, Amsterdam
19:30
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
19:00
ATEEZ
Q-Factory, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:15
Hayseed Dixie
Luxor Live, Arnhem
20:30
Moya Brennan - The voice of Clannad in concert
Musis, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Mostly Autumn
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
BREStheater, Brielle
20:00
Thor & Friends
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Spant!, Bussum
Janne Schra - Lalala Love
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Matroesjka - Brainwash
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
23:30
The Rad Pack
Paard, Den Haag
20:15
Pharis & Jason Romero
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
19:30
Vaudou Game
Paard, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
EZG / Steen / Steff
Burgerweeshuis, Deventer
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
Feuerengel
Bibelot, Dordrecht
21:00
Mercy John
Bibelot, Dordrecht
20:00
Louder Than Love / Nervana
Iduna, Drachten
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten