Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
17:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater Sneek
Sneek
Agnietenhof
Tiel
20:30
013
Tilburg
21:00
De Pul
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
De Helling
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Joriskerk
Venlo
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
De hoogte
Winsum
20:15
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
15:30
Fluor
Amersfoort
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
16:00
Theater Bouwkunde
Deventer
15:30
Iduna
Drachten
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
De Bres
Leeuwarden
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:00
dB's
Utrecht
zaterdag 06 april 2019
21:00
The Visual + Van Common
V11, Rotterdam
21:00
Beans On Toast + Demi Knight
Rotown, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Donnie (NL)
BIRD, Rotterdam
17:00
Harlequin Fest
Baroeg, Rotterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
In Honour of Kurt Cobain
Poppodium Volt, Sittard
Ruben Hein
Theater Sneek, Sneek
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
20:30
Memphis Maniacs
013, Tilburg
21:00
For I Am King
De Pul, Uden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
20:15
Kenny B
De Helling, Utrecht
15:30
Transition Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jennie Lena
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Bertolf - Soelaas
De Maaspoort, Venlo
20:00
Wilson & Wakeman
Joriskerk, Venlo
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:00
Doe Maar een Liedje
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
the animals & friends
De Bosuil, Weert
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
The Billy Joel Experience
De hoogte, Winsum
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Figi Theater, Zeist
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
23:00
Lux
Hedon, Zwolle
21:00
Wouter Hamel
Hedon, Zwolle
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Hedon, Zwolle
zondag 07 april 2019
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
15:30
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Fluor, Amersfoort
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Berri Txarrak
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Token
Bitterzoet, Amsterdam
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
JD Simo
Q-Factory, Amsterdam
ionnalee
Tolhuistuin, Amsterdam
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
19:00
Beans On Toast
Paradiso, Amsterdam
16:00
Terry & Gyan Riley
Bimhuis, Amsterdam
15:15
Kamerkoor
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Martha
Trix, Antwerpen
Dandelion
Gigant, Apeldoorn
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
16:00
Jelle Paulusma
Theater Aan De Slag, Culemborg
20:15
Percossa - BAM!
Diligentia, Den Haag
Ernst Jansz
Paard, Den Haag
14:30
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
16:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Bouwkunde, Deventer
15:30
Flavium
Iduna, Drachten
20:00
Aarde aan Daan
PopEi, Eindhoven
20:00
Habitants
Effenaar, Eindhoven
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:30
Danú
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:30
Daria van den Bercken - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Pollux Duit Emil
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:30
LIVE: Helldriver + Vernon + SanQuin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Dans Les Rues
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
J R&B Bluesband
De Bres, Leeuwarden
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Tuin, Leusden
20:30
3J'S
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Binkbeats
Rotown, Rotterdam
20:00
Oumou Sangaré
Annabel, Rotterdam
15:00
Dälek
Het Bolwerk, Sneek
15:30
Amanda Rheaume
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Jake Isaac
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Iris Penning
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
RPWL - Tales From Outer Space - Tour 2019 & Support
Boerderij, Zoetermeer
Wilson & Wakeman
Hedon, Zwolle
maandag 08 april 2019
20:30
Billy Lockett
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
M A B E
Melkweg, Amsterdam
19:30
Author & Punisher / Lingua Ignota
Trix, Antwerpen
20:00
Lukas Graham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Tim Akkerman Album Release
Paard, Den Haag
20:00
Supersister Project
Paard, Den Haag
20:00
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
John Gorka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Donny McCaslin Group / Jason Lindner / Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Calicos
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Andre Hazes Jr. - Leef!
AFAS Circustheater, Scheveningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Cosmic Psychos
dB's, Utrecht