Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Gooiland
Hilversum
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Annabel
Rotterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cinema Walburg
Hamont-Achel
16:00
dB's
Utrecht
15:00
De Bres
Leeuwarden
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
20:30
De Schakel
Gilze
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:30
Fluor
Amersfoort
Gigant
Apeldoorn
Hedon
Zwolle
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Iduna
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Melkweg
Amsterdam
17:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
16:00
Theater Bouwkunde
Deventer
14:30
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Markant Uden
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 06 april 2019
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jennie Lena
Theater de Schalm, Veldhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Iris Penning & Jorick Bronius
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Ruben Hein
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
15:30
Transition Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
The Comet Is Coming
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Binkbeats / Ninjato
Trix, Antwerpen
21:00
The Visual + Van Common
V11, Rotterdam
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Veluvine, Nunspeet
Teus Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:30
Jake Isaac
Vondelkerk, Amsterdam
21:30
Pearl Jamming
Vorstin, Hilversum
20:00
Heaven 17
Vorstin, Hilversum
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jan Michiels
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Guus Meeuwis
Wilminktheater, Enschede
zondag 07 april 2019
20:00
Oumou Sangaré
Annabel, Rotterdam
16:00
Terry & Gyan Riley
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Token
Bitterzoet, Amsterdam
RPWL - Tales From Outer Space - Tour 2019 & Support
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Cinema Walburg, Hamont-Achel
16:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
15:00
J R&B Bluesband
De Bres, Leeuwarden
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Danú
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
15:15
Kamerkoor
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Diligentia, Den Haag
20:30
3J'S
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Habitants
Effenaar, Eindhoven
15:30
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Fluor, Amersfoort
Dandelion
Gigant, Apeldoorn
Wilson & Wakeman
Hedon, Zwolle
15:00
Dälek
Het Bolwerk, Sneek
15:30
Flavium
Iduna, Drachten
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
15:30
Amanda Rheaume
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
17:30
LIVE: Helldriver + Vernon + SanQuin
Muziekcafé Helmond, Helmond
Ernst Jansz
Paard, Den Haag
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
19:00
Beans On Toast
Paradiso, Amsterdam
20:30
Daria van den Bercken - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Pollux Duit Emil
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:00
Aarde aan Daan
PopEi, Eindhoven
20:30
Berri Txarrak
Q-Factory, Amsterdam
JD Simo
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Binkbeats
Rotown, Rotterdam
16:00
Iris Penning
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Jelle Paulusma
Theater Aan De Slag, Culemborg
16:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Bouwkunde, Deventer
14:30
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Dans Les Rues
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jake Isaac
TivoliVredenburg, Utrecht
ionnalee
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Martha
Trix, Antwerpen
maandag 08 april 2019
20:00
Andre Hazes Jr. - Leef!
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Lukas Graham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cosmic Psychos
dB's, Utrecht
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Donny McCaslin Group / Jason Lindner / Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
19:30
M A B E
Melkweg, Amsterdam
20:00
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
John Gorka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Calicos
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Tim Akkerman Album Release
Paard, Den Haag
20:00
Supersister Project
Paard, Den Haag
20:30
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Beirut
TivoliVredenburg, Utrecht