Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Bosuil
Weert
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
De hoogte
Winsum
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Engel
Den Helder
21:00
V11
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Metropool
Hengelo
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Molenberg
Delfzijl
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:15
Hedon
Zwolle
00:00
Hoftheater
Raalte
17:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
P60
Amstelveen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Joriskerk
Venlo
14:00
Brabanthal
Leuven
21:00
Hedon
Zwolle
16:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Fluor
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Gigant
Apeldoorn
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paard
Den Haag
00:00
Theater De Tuin
Leusden
15:30
Iduna
Drachten
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Bres
Leeuwarden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
Paradiso
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Reggehof
Goor
17:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
19:30
Trix
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Annabel
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Hedon
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
zaterdag 06 april 2019
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Stef Bos - Ruimte
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
20:00
Sven Ratzke zingt Bowie
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Teus Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
the animals & friends
De Bosuil, Weert
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
The Billy Joel Experience
De hoogte, Winsum
20:00
The Bony King Of Nowhere
Cactus Muziekcentrum, Brugge
The Comet Is Coming
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
The Specials
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Virginmarys
De Engel, Den Helder
21:00
The Visual + Van Common
V11, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Metropool, Hengelo
Thijs Kemperink - Bonje
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Hedon, Zwolle
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Hoftheater, Raalte
17:00
To The Rats And Wolves
Melkweg, Amsterdam
15:30
Transition Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P60, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Wilson & Wakeman
Joriskerk, Venlo
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Brabanthal, Leuven
21:00
Wouter Hamel
Hedon, Zwolle
16:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
zondag 07 april 2019
20:30
3J'S
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Aarde aan Daan
PopEi, Eindhoven
15:30
Amanda Rheaume
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Fluor, Amersfoort
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
19:00
Beans On Toast
Paradiso, Amsterdam
20:30
Berri Txarrak
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
21:00
Binkbeats
Rotown, Rotterdam
15:00
Dälek
Het Bolwerk, Sneek
Dandelion
Gigant, Apeldoorn
20:30
Danú
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Daria van den Bercken - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
Ernst Jansz
Paard, Den Haag
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Tuin, Leusden
15:30
Flavium
Iduna, Drachten
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
20:00
Habitants
Effenaar, Eindhoven
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
ionnalee
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Iris Penning
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
J R&B Bluesband
De Bres, Leeuwarden
20:00
Jake Isaac
TivoliVredenburg, Utrecht
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Dans Les Rues
Theater Kerkrade, Kerkrade
JD Simo
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Jelle Paulusma
Theater Aan De Slag, Culemborg
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
15:15
Kamerkoor
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
17:30
LIVE: Helldriver + Vernon + SanQuin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
19:30
Martha
Trix, Antwerpen
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Oumou Sangaré
Annabel, Rotterdam
20:15
Percossa - BAM!
Diligentia, Den Haag
14:30
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Pollux Duit Emil
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
RPWL - Tales From Outer Space - Tour 2019 & Support
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Terry & Gyan Riley
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Token
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wilson & Wakeman
Hedon, Zwolle
maandag 08 april 2019
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Andre Hazes Jr. - Leef!
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
Author & Punisher / Lingua Ignota
Trix, Antwerpen
Beirut
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Billy Lockett
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Cosmic Psychos
dB's, Utrecht
20:00
Donny McCaslin Group / Jason Lindner / Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
20:00
John Gorka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Lukas Graham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
M A B E
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Supersister Project
Paard, Den Haag
20:00
The Calicos
Muziekgieterij, Maastricht