Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Brebl
Nijmegen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:30
013
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Markant Uden
Uden
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
Luxor Live
Arnhem
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Tolhuistuin
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
20:00
BIRD
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Rietveld Theater
Delft
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
17:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Melkweg
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Veste
Delft
Flint
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
18:00
Spirit of 66
Verviers
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Vera
Groningen
EKKO
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
Sugar Factory
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
van Beresteyn
Veendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Munttheater
Weert
00:00
Theater de Beun
Heiloo
20:30
AkoestiCafé
Nieuwegein
19:00
Trix
Antwerpen
maandag 08 april 2019
20:00
Andre Hazes Jr. - Leef!
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Tom van der Zaal Quintet / Vincent Herring
Brebl, Nijmegen
20:30
The Johnny Cash Roadshow
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Supersister projekt 2019
Paradiso, Amsterdam
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 2
Merleyn, Nijmegen
Romy Monteiro
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:30
Rockacademie Performing Night
013, Tilburg
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pharis & Jason Romero
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
21:30
Mythic Sunship
M.C. Kinky Star, Gent
Mystery
Luxor Live, Arnhem
19:30
Marike Jager
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lukas Graham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Live at LOLA: Rotten Foxes [UK] + Crate
LOLA050, Groningen
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Julia Jacklin
Tolhuistuin, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Idles
Trix, Antwerpen
20:30
Grace Carter
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Giorgio Moroder
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Edwin Evers Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Devils Carnaval / The Crooked
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Dare - Out Of The Silence 30th Anniversary Tour 2019
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Dan Mangan
Paradiso, Amsterdam
19:00
Coi Leray
Melkweg, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Anúna
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Effenaar, Eindhoven
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
A R I Z O N A
Melkweg, Amsterdam
woensdag 10 april 2019
Zephaniah OHora
TivoliVredenburg, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
20:00
Willow Mae
BIRD, Rotterdam
Weval
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
20:00
UB40 featuring Ali & Astro
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Rietveld Theater, Delft
20:00
The Raven Age
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Stef Bos - Ruimte
Fulcotheater, IJsselstein
17:30
Stand Atlantic
Dynamo, Eindhoven
21:00
Sean K Preston
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Salut Salon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
Ruben Hein
TivoliVredenburg, Utrecht
Romy Monteiro
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Robyn
Melkweg, Amsterdam
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Night Fever
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
18:00
Mystery
Spirit of 66, Verviers
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Marissa Nadler
Vera, Groningen
Marike Jager
EKKO, Utrecht
20:00
Marco Mendoza
De Bosuil, Weert
Malena Zavala
Sugar Factory, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Joe Jackson
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Koningshof, Maassluis
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Janne Schra - Lalala Love
De Nieuwe Kolk, Assen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Munttheater, Weert
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Iris Penning
AkoestiCafé, Nieuwegein
19:00
In Flames
Trix, Antwerpen