Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
P60
Amstelveen
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
AFAS Live
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Vooruit
Gent
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Hofman
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsklooster Utrecht
Utrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
V11
Rotterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Dynamo
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Vera
Groningen
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Perron-3
Rosmalen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Slachthuisterrein
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Veluvine
Nunspeet
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Vera
Groningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kroon
Markelo
20:00
BREStheater
Brielle
Melkweg
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
013
Tilburg
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Little Devil
Tilburg
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
LOLA050
Groningen
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
donderdag 13 februari 2020
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Moonchild
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mika
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Local The Night
P60, Amstelveen
20:15
Live Demo Panel
Podium Victorie, Alkmaar
Lewis Capaldi
AFAS Live, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
TivoliVredenburg, Utrecht
La Roux
Melkweg, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Willem, Papendrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joost
Vooruit, Gent
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Markant Uden, Uden
20:30
Ian Noe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Zaantheater, Zaandam
20:30
Hofman Live XXL: Suzy V, Wooden Soldiers, Potman Jr. & The Professiona
Hofman, Utrecht
Her Majesty
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Hatis Noit
Stadsklooster Utrecht, Utrecht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Hoftheater, Raalte
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Gender Roles
V11, Rotterdam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Harmonie, Leeuwarden
Equilibrium
Dynamo, Eindhoven
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dutch Eagles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Dulfer
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver
Vera, Groningen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Dominic Seldis
Flint, Amersfoort
Do - Mijn Kleine Huis
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Perron-3, Rosmalen
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
David Luning
TivoliVredenburg, Utrecht
Danny Vera - The Lone Stranger
Dok6, Panningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dance With The Dead
Effenaar, Eindhoven
20:30
Daddy Long Legs
Slachthuisterrein, Haarlem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Crossfaith
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Christopher
Melkweg, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Carly Rae Jepsen
La Madeleine, Brussel
20:15
Caravan Palace
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
Broeder Dieleman - Theatertour
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
22:00
Borokov Borokov
Merleyn, Nijmegen
20:00
Blanks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Bert Cools / Gyða Valtýsdóttir / Kjartan Sveinsson
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
19:30
Bastian Steven
Luxor Live, Arnhem
20:30
Baardvader en Inside Electron
Paard, Den Haag
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Algiers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
vrijdag 14 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yori Swart
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
Veluvine, Nunspeet
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater de Mythe, Goes
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Twin Peaks
Vera, Groningen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Gigant, Apeldoorn
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paradiso, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
The Rocket Man - A tribute to Elton John
De Kroon, Markelo
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
BREStheater, Brielle
The Game
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Dirty Daddies
013, Tilburg
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Muze, Noordwijk
20:00
Tankzilla + RRRags + Severant
Little Devil, Tilburg
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
TAGO - Korean Drum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Symphonic Rock Night 2
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Swingrays
LOLA050, Groningen
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
20:00
Stef Bos - Tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Spo Dee O Dee
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam