Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:15
't Rozenknopje
Eindhoven
14:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Bel Air Breda
Breda
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Bon theater
Medemblik
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Café De Havenmester
Culemborg
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Amer
Amen
00:00
De Cammeleur
Dongen
20:30
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meester
Almere
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Oosterpoort
Groningen
12:45
De Piek
Vlissingen
21:00
De Pul
Uden
22:00
De Radstake
Heelweg
20:00
De Roma
Antwerpen
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Singer
Rijkevorsel
De Speeldoos
Vught
De Toegift
Den Hoorn
De Weijer
Boxmeer
20:00
Der Aa-theater
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Gigant
Apeldoorn
13:00
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
14:00
Kroese
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
14:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Matrix
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Merkaz
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
vrijdag 12 april 2019
20:00
The Grand East
Vera, Groningen
Dolf Jansen - Bijna
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Def Americans
Vorstin, Hilversum
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 13 april 2019
20:15
Douglas Firs
't Rozenknopje, Eindhoven
14:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
The Tightropes
Altstadt, Eindhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Picture
Bel Air Breda, Breda
21:00
Disco-Train
Bibelot, Dordrecht
20:30
Jasper Blom Kwartet / Bert Joris / Nils Wogram
Bimhuis, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arena
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Kayak
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Grails
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Sweet Mary Jane
Café De Havenmester, Culemborg
20:30
ACinDC (A Tribute to AC/DC)
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
21:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Corneel, Lelystad
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Barrelhouse
De Amer, Amen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Abba Tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
20:15
Highlights - Vooropleiding Musical Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Copperhead County & Mississippi Folk Fest Present: The Southern Rockni
De Meester, Almere
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-F*ck it
De Oosterpoort, Groningen
12:45
Undercover (Rolling Stones tribute band)
De Piek, Vlissingen
21:00
The Ballet Bombs
De Pul, Uden
22:00
Comrade Winston / Magistraal Soundsystem / Randomer
De Radstake, Heelweg
20:00
Wende Snijders
De Roma, Antwerpen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
The Magic Numbers
De Singer, Rijkevorsel
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
20:00
Cordovas
Der Aa-theater, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
23:00
Phase Fatale / Tripeo
Doornroosje, Nijmegen
Mostly Autumn
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Eek-A-Mouse
Duycker, Hoofddorp
20:00
Zoli Band
Dynamo, Eindhoven
20:00
OOM, like that! - Dire Straits
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
19:30
Call It Off
Effenaar, Eindhoven
20:30
Phono: Record Store Day Afterparty
EKKO, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
20:00
The Grand East
Fluor, Amersfoort
21:00
Black Box Revelation / The Germans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Joy Division Undercover
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Gigant, Apeldoorn
15:00
Deciliters Warehouse
Gigant, Apeldoorn
13:00
Cultuur bij je buur - Een weekend lang cultuur snuiven bij je buur
Gigant, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
20:30
Focus
Groene Engel, Oss
21:00
Msafiri Zawose
Grounds, Rotterdam
21:00
Bamba Wassoulou Groove
Grounds, Rotterdam
Feuerengel
Hedon, Zwolle
21:00
Scott Henderson Blues Band
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Pharis & Jason Romero
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Next of Kin: An album by Dawn Brothers and friends
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Hoftheater, Raalte
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Guus Meeuwis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Psychotic Breakdown
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
14:00
Iris Penning
Kroese, Nijmegen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Everything Bush
Little Devil, Tilburg
21:00
Ginger Likes / X Raiders
LOLA050, Groningen
14:00
Oliver Heldens + La Fuente + SKIY
Maassilo, Rotterdam
20:00
Remember Kurt Cobain
Manifesto, Hoorn
20:00
Caroline in't Veld / Yasar Saka
Matrix , Rotterdam
20:30
Mehdi Nassouli en Amsterdams Andalusisch Orkest Gnawa Night (première)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Steffen Morrison / Yerry Rellum
Meervaart, Amsterdam
20:00
Steffen Morrison / Yerry Rellum
Meervaart, Amsterdam
19:30
James TW
Melkweg, Amsterdam
19:30
Umami
Melkweg, Amsterdam
18:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lucette van den Berg
Merkaz, Utrecht
22:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Merleyn, Nijmegen
20:00
Heartland Festival 2019
Metropool, Hengelo