Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Annabel
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
14:00
013
Tilburg
21:00
Zalencentrum Wieleman
Westervoort
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
22:00
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stathe
Utrecht
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
14:00
Silverdome
Zoetermeer
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Saturnus Live Music
Scheveningen
Rotown
Rotterdam
21:15
Rockhal
Esch zur Alzette
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
21:00
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Nijend 24
Anderen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Museum het Valkhof
Nijmegen
19:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Merkaz
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Matrix
Rotterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
14:00
Maassilo
Rotterdam
21:00
LOLA050
Groningen
vrijdag 12 april 2019
20:30
Dálava
Bimhuis, Amsterdam
Feuerengel
Bibelot, Dordrecht
21:00
Mercy John
Bibelot, Dordrecht
HAEVN
Annabel, Rotterdam
21:00
KNARS
Altstadt, Eindhoven
Oldenhermanns - UNSEXED
Agora Theater Druten, Druten
14:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
zaterdag 13 april 2019
21:00
Flavium
Zalencentrum Wieleman, Westervoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
22:00
Cave
Vera, Groningen
19:30
Birds In Row
Trix, Antwerpen
20:30
Lucky Fonz III
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
John Paul Keith
Tolhuistuin, Amsterdam
Fischer-Z
TivoliVredenburg, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
20:00
Orkest van de Koninklijke Luchtmacht
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater De Tuin, Leusden
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater De Leest, Waalwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Daisy Correia
Theater Dakota, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lemon (NL)
Stathe, Utrecht
21:30
AAD the Dirthouse TOUR @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Romy Monteiro
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
20:00
Idaly
Simplon, Groningen
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Silverdome, Zoetermeer
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Stef Bos - Ruimte
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Ruben Hein
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Janne Schra
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Left Eye Perspective / The Black Fall / We Are Perspectives
Saturnus Live Music, Scheveningen
Stella Donnelly
Rotown, Rotterdam
21:15
Meute
Rockhal, Esch zur Alzette
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Haas / Jon Tarifa
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Music With Strangers
PopEi, Eindhoven
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Pink Floyd Project
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Concert: 2000
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
3J'S
Patronaat, Haarlem
John Mayall
Patronaat, Haarlem
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rene van Kooten / Renee van Wegberg / Harmonie St. Gerardus Heksenberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Remy van Kesteren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Adam Naas
Paradiso, Amsterdam
Dean Lewis
Paradiso, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Paard, Den Haag
20:00
De Raggende Manne
Paard, Den Haag
20:30
Vaudou Game
P60, Amstelveen
21:00
Crimson Alley / Panic Tape / The Plecs
P3, Purmerend
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
Will Knox
Nijend 24, Anderen
20:00
Donnie (NL)
Nieuwe Nor, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
HAEVN
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Oasis, tribute by The Masterplan
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Golden Hour - Muzikaal museumavontuur met Latifah en Re:freshed Orches
Museum het Valkhof, Nijmegen
19:00
Suffocation + Belphegor + God Dethroned
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Heartland Festival 2019
Metropool, Hengelo
22:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Merleyn, Nijmegen
20:00
Lucette van den Berg
Merkaz, Utrecht
19:30
James TW
Melkweg, Amsterdam
19:30
Umami
Melkweg, Amsterdam
18:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mehdi Nassouli en Amsterdams Andalusisch Orkest Gnawa Night (première)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Steffen Morrison / Yerry Rellum
Meervaart, Amsterdam
20:00
Steffen Morrison / Yerry Rellum
Meervaart, Amsterdam
20:00
Caroline in't Veld / Yasar Saka
Matrix , Rotterdam
20:00
Remember Kurt Cobain
Manifesto, Hoorn
14:00
Oliver Heldens + La Fuente + SKIY
Maassilo, Rotterdam
21:00
Ginger Likes / X Raiders
LOLA050, Groningen