Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Domijnen
Sittard
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
23:45
Cinetol
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
't Getouw
Mol
20:30
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Trouble Tree Folkconcerts
Koudekerk aan den Rijn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
18:30
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Podium 't Beest
Goes
17:00
Plato Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nederland Drie
Wateringen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Het Depot
Leuven
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Der Aa-theater
Groningen
De Speeldoos
Vught
21:00
De Piek
Vlissingen
22:00
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
De Horst
Venhorst
De Duif
Amsterdam
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
World Forum Theater
Den Haag
Willemeen
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
The Jack
Eindhoven
16:00
The Jack
Eindhoven
19:00
The Crossover
Gent
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
donderdag 25 april 2019
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
De Domijnen, Sittard
20:15
Cristina Branco
De Doelen, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Joep Berkenbosch
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Joep Beving
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
23:45
Donna Blue
Cinetol, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Chassé Theater, Breda
20:30
Judith Hill
BIRD, Rotterdam
20:30
3times7 / Kuhn Fu
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar
AFAS Live, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
vrijdag 26 april 2019
20:30
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Telepathy
V11, Rotterdam
20:00
Kieran Halpin / The Lasses
Trouble Tree Folkconcerts, Koudekerk aan den Rijn
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Veste, Delft
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Daisy Correia
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
The Pukes
The Jack, Eindhoven
20:30
Jan Rotband - Het Beste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
18:30
The Doors in Concert
Spirit of 66, Verviers
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
The Sadies + PRIORS
Rotown, Rotterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Wolfgang Flür
Podium 't Beest, Goes
17:00
Iris Penning
Plato Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jools Holland & His R&B Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:00
Piroshka
Paradiso, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Tejater, Lieshout
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Everyday People presents: Fridaynight live & Dance
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Burntfield
Nederland Drie, Wateringen
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Lucinda Sedoc
Meervaart, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
20:00
Live at LOLA: Phantom Winter [DE]- GRIM VAN DOOM [DE] - Moan
LOLA050, Groningen
20:15
Stef Bos - Ruimte
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Novastar
Het Depot, Leuven
23:00
DEEP XL - KINGSNIGHT
Hedon, Zwolle
20:30
The Monolith Deathcult + Inferum + 2 Years To Apocalpse
Groene Engel, Oss
Yentl en de Boer - Magie
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Flint, Amersfoort
23:00
Carista / CinCity / Davy Brandts / Eris Drew
Doornroosje, Nijmegen
20:30
SUSTO
Der Aa-theater, Groningen
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
21:00
Habitants
De Piek, Vlissingen
22:00
Noisia Invites Festival
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
The Antlers
De Duif, Amsterdam
Joep Beving
De Doelen, Rotterdam
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Dialoog, Ermelo
Romy Monteiro
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cultura, Ede
Thomas Acda - Motel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Chassé Theater, Breda
21:00
Flavium
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:30
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Joáo Bosco Quartet
Bimhuis, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 27 april 2019
The Hollies
World Forum Theater, Den Haag
WillemsFest
Willemeen, Arnhem
Fatboy Slim, Pablo Discobar Soundsystem en Elias Mazian
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Leuk dat je d'r bent band
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Trubute Factory
The Jack, Eindhoven
16:00
The Droeftoeters
The Jack, Eindhoven
19:00
Burntfield
The Crossover, Gent
20:30
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
Spirit of 66, Verviers
20:00
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
2manydjs / Sjamsoedin
Patronaat, Haarlem
20:00
Harmonie St. Jozef Kaalheide - Kerkrade - Oranjeconcert 2019
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Back Stage Klassiek - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Delines
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
22:00
LIVE: Blondie, tribute by Back to Blondie
Muziekcafé Helmond, Helmond