Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
De Zwerver
Oostende
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Trix
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
ACU
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Domijnen
Sittard
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Mythe
Goes
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
20:30
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
maandag 29 april 2019
Mother's Finest
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Monster Truck
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Danny Schmidt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
20:00
Craig David
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Amsterdam Modern Orkest / Tijn Wybenga
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Sadies
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bakar
Paradiso, Amsterdam
Weyes Blood
Tolhuistuin, Amsterdam
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Benjamin Francis Leftwich
Paradiso, Amsterdam
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 30 april 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
The Elvis Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
David Gray
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
The Picturebooks
De Zwerver, Oostende
18:00
The Hollies
Kursaal Oostende, Oostende
Nilüfer Yanya
Merleyn, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Sadies
Muziekgieterij, Maastricht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Alex & the dogs
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Vera Sola
Patronaat, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
20:15
The Delines
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Lysistrata / Statue
Trix, Antwerpen
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:00
BAILEN
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lambchop
Tolhuistuin, Amsterdam
Alan Parsons Live Project
Paradiso, Amsterdam
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joep Beving
Concertgebouw, Amsterdam
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Big Wild
Melkweg, Amsterdam
Jawbreaker
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 01 mei 2019
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Ruben Hein
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Thomas Acda
De Maaspoort, Venlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Nilüfer Yanya
ACU, Utrecht
20:00
Craig David
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
John Scofield Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Domijnen, Sittard
20:30
The Delines
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Gretchen Peters
LantarenVenster, Rotterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Shortparis
Merleyn, Nijmegen
Alan Parsons Live Project
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Tourist LeMC
Muziekgieterij, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Battle Beast
Gebr. De Nobel, Leiden
Patrick Laureij
De Harmonie, Leeuwarden
Romy Monteiro
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
PYN
Patronaat, Haarlem
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Paceshifters / Wallace Vanborn
Vera, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Jan van Besouw, Goirle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Mythe, Goes
Kommil Foo - Oogst
ATLAS Theater, Emmen
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
21:00
Tio Gringo
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Diligentia, Den Haag
Novastar
Paard, Den Haag
20:00
Wouter Hamel
Paard, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Spant!, Bussum
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
BREStheater, Brielle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Big Wild
Trix, Antwerpen
Brutus
Paradiso, Amsterdam
20:30
Duncan Laurence
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Alfie Boe
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Nitai Hershkovits Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
altopalo
Cinetol, Amsterdam
20:30
Giant Rooks
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Picturebooks
Melkweg, Amsterdam