Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Lux
Nijmegen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:30
Little Devil
Tilburg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Patronaat
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Junushoff Theater
Wageningen
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
15:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Paradox
Tilburg
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Bosuil
Weert
16:15
Gigant
Apeldoorn
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:30
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Speeldoos
Vught
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Cpunt Theater
Hoofddorp
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 27 april 2019
20:00
Jamie Lawson
Het Depot, Leuven
20:00
Novastar
Bootstraat, Hasselt
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Grenswerk, Venlo
20:00
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Capitole, Gent
20:00
Brasero
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Dizzy Mizz Lizzy
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Delines
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:30
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
Spirit of 66, Verviers
20:30
Joáo Bosco Quartet
Lux, Nijmegen
21:00
Detonics
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:30
Rhinorino
Little Devil, Tilburg
22:00
LIVE: Blondie, tribute by Back to Blondie
Muziekcafé Helmond, Helmond
Fatboy Slim, Pablo Discobar Soundsystem en Elias Mazian
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
2manydjs / Sjamsoedin
Patronaat, Haarlem
zondag 28 april 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Kantine Walhalla, Rotterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
13:30
La Grande - Duchesse de Gérolstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
WAVEFEST V @ Baroeg - met o.a. Clan Of Xymox + Das Ich + Undertheskin
Baroeg, Rotterdam
14:30
Vera van Heeringen Trio
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
15:00
Kay Sleking / Omar Mollo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
The Delines
Junushoff Theater, Wageningen
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
15:00
The TIP
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Mardi Gras / The New Dixie Muppets
Groene Engel, Oss
15:00
Scott & Young
PopEi, Eindhoven
15:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Paradox, Tilburg
16:00
Frans Pollux
De Maaspoort, Venlo
16:00
Dizzy Mizz Lizzy
De Bosuil, Weert
16:15
The Hazzah
Gigant, Apeldoorn
18:00
LIVE: Stage Experience April 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
18:30
Orphaned Land / Subterranean Masquerade
Melkweg, Amsterdam
Bee Bee Sea
Q-Factory, Amsterdam
19:00
The Elvis Concert
Effenaar, Eindhoven
19:00
The 4 Stars Tribute Concert
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Dudok Quartet Amsterdam komt 28 april naar Limburg
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
19:30
Jamie Lawson
Melkweg, Amsterdam
19:30
Fil Bo Riva
Trix, Antwerpen
20:00
Rob van de Meeberg & Rosa Mee
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joep Beving
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Apparat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Live at LOLA: The Void Union [US] + Radicle - [Skasjock DJ team]
LOLA050, Groningen
20:00
Buster Shuffle
dB's, Utrecht
20:30
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Stef Bos - Ruimte
De Speeldoos, Vught
Lake Street Dive
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Luxor Live, Arnhem
20:30
Nicole Atkins
Der Aa-theater, Groningen
20:30
Linda May Han Oh
Bimhuis, Amsterdam
maandag 29 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Hollies
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Benjamin Francis Leftwich
Paradiso, Amsterdam
20:00
Craig David
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Frog Leap
Patronaat, Haarlem
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam
Mother's Finest
De Oosterpoort, Groningen
The Devil Makes Three
TivoliVredenburg, Utrecht
Weyes Blood
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Danny Schmidt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bakar
Paradiso, Amsterdam
Romy Monteiro
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Sadies
Bitterzoet, Amsterdam
Stoned Jesus / The Devil and the Almighty Blues
Vera, Groningen
20:30
C.W. Stoneking
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Monster Truck
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Lysistrata
Merleyn, Nijmegen
20:30
Amsterdam Modern Orkest / Tijn Wybenga
Bimhuis, Amsterdam
dinsdag 30 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Veste, Delft
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
18:00
The Hollies
Kursaal Oostende, Oostende
Jawbreaker
Melkweg, Amsterdam
19:00
Big Wild
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lysistrata / Statue
Trix, Antwerpen
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
Joep Beving
Concertgebouw, Amsterdam
David Gray
TivoliVredenburg, Utrecht
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alan Parsons Live Project
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert
TivoliVredenburg, Utrecht