Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
EKKO
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
De Weverij
Zierikzee
OT301
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Vooruit
Gent
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
De Hanebalken
Abcoude
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Vera
Groningen
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Roodkapje
Rotterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Musis
Arnhem
C.C. De Meent
Alsemberg
20:30
013
Tilburg
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
V11
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Botanique
Brussel
The Box
Amsterdam
20:00
Charlatan
Gent
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Lux
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
00:00
DeMess
Naarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
21:15
Café Trianon
Nijmegen
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Chassé Theater
Breda
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Nijverheid
Utrecht
23:00
De School
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
00:00
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
POING
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
donderdag 27 februari 2020
21:00
Hofman Live: SPROKEN & Marth
Hofman, Utrecht
22:00
Holy Moly & The Crackers
Merleyn, Nijmegen
19:30
How Was It For You
EKKO, Utrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Iris Hond
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jodymoon - A Love Brand New
Theater Concordia, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater De Winsinghhof, Roden
King Nun
Paradiso, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Live at LOLA: Powder for Pigeons [AU/DE} + Soul Theft
LOLA050, Groningen
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
Mothers Cake
Gebr. De Nobel, Leiden
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Weverij, Zierikzee
neighbours burning neighbours
OT301, Amsterdam
20:30
New Cool Collective
Patronaat, Haarlem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Meenthe, Steenwijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Oum
Bimhuis, Amsterdam
Palaye Royale
Paradiso, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pokey Lafarge
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Queen The Music
Parktheater, Eindhoven
Raketkanon
Vooruit, Gent
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Zinin, Nijverdal
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
De Hanebalken, Abcoude
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Rosa Ensemble
Vera, Groningen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Shht
Roodkapje, Rotterdam
20:00
Soul Sisters
Martiniplaza, Groningen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Musis, Arnhem
TAGO - Korean Drum
C.C. De Meent, Alsemberg
20:30
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
The Bootleg Beatles
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, The Incredible Story
Theater De Veste, Delft
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Posthuis Theater, Heerenveen
The Last Internationale
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Music From James Bond
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Restarts
V11, Rotterdam
21:00
The Restarts+ Disturbance
V11, Rotterdam
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Deventer Schouwburg, Deventer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
UP: Farbenfroh + Renske de Boer
Simplon, Groningen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Weval
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
X Ambassadors
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Yori Swart
De Oosterpoort, Groningen
vrijdag 28 februari 2020
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Idea, Soest
20:00
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Botanique, Brussel
AB6IX
The Box, Amsterdam
20:00
Adrian Sherwood
Charlatan, Gent
22:00
Adriatique
De Marktkantine, Amsterdam
Albumrelease Electric Hollers
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Lux, Nijmegen
20:30
Amigo The Devil
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Amsterdam Klezmer Band
Vera, Groningen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Anger Machine / Black Rabbit / Mudhead / My Own Words
LOLA050, Groningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Axelle Red
C.C. De Steenoven, Herzele
21:15
Back to Blondie
Café Trianon, Nijmegen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
20:00
Benedict
Het Zonnehuis, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Bokoedro / brunzyn / Dentalhon / Gotu Jim
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
21:00
Burger, Beers & Bands: Nu We D'r Toch Zijn
Hofman, Utrecht
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Canshaker Pi
De Nijverheid, Utrecht
23:00
Carista / Theo Parrish
De School, Amsterdam
21:00
CCC Inc.
P60, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Crazy Piano's
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cry / Wally A$M
POING, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Dave Warmerdam Band
Q-Factory, Amsterdam
20:00
De Likt
Neushoorn, Leeuwarden