Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Koornbeurs
Franeker
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Kolk
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Pul
Uden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Mezz
Breda
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Hofman
Utrecht
Brebl
Nijmegen
21:00
Paard
Den Haag
23:45
Bar Dancing Kerkplein
Breda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kennemer Theater
Beverwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Hoftheater
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
De Domijnen
Sittard
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Dakota
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
De Nieuwe Kolk
Assen
't Getouw
Mol
Spirit of 66
Verviers
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Koningshof
Maassluis
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
17:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
woensdag 24 april 2019
Patrick Laureij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Aan de Slinger, Houten
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Venray, Venray
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Oogst
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Kolk, Assen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bouwkunde, Deventer
18:00
Eddie Izzard
Koninklijk Circus, Brussel
18:30
Josephine Foster
TivoliVredenburg, Utrecht
Emmure
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
William Tyler
Trix, Antwerpen
19:30
Ivan Dorn
Melkweg, Amsterdam
Tedeschi Trucks Band
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Throwing Bricks / Ultha / Vanum
dB's, Utrecht
20:00
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Cameretten - Finalistentour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Janne Schra - Lalala Love
Orpheus, Apeldoorn
Ultimate Eagles
De Pul, Uden
20:00
Keyon Harrold
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
A Night of Queen with Joseph Clark
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nachtgeluiden, vuur en verlangen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Joyce Manor
Melkweg, Amsterdam
20:00
Blackwave.
De Roma, Antwerpen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Rachael Yamagata + Maximilian Hecker
Rotown, Rotterdam
20:00
Agent Steel
Dynamo, Eindhoven
20:00
Glennis Grace
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rowwen Heze
Grenswerk, Venlo
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Scheldetheater, Terneuzen
Wheatus
Luxor Live, Arnhem
20:00
Starfish + The Cavalli's
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Oldseed + Carolyn Mark
Wolbodo, Delft
20:00
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Mezz, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ruben Hein
De Maaspoort, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Kik Hertaalt!
Spant!, Bussum
20:15
Cristina Branco
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Dalriada / Heidevolk / Týr
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Lebbis
Meervaart, Amsterdam
20:30
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Steffen Morrison, Yerry Rellum e.a. - It's a Man's World!
Musis, Arnhem
20:30
Birdpen
Cinetol, Amsterdam
20:30
Judith Hill
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Matthew Whitaker Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band / Russkaja
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Jasper van 't Hof
Brebl, Nijmegen
21:00
Wolfrik
Paard, Den Haag
23:45
Birdpen
Bar Dancing Kerkplein, Breda
donderdag 25 april 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Schalm, Veldhoven
ANNE & LISA - Weltschmerz
Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
De Domijnen, Sittard
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Hof 88, Almelo
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Dakota, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
Wille & the Bandits
Spirit of 66, Verviers
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
17:30
Elvenking / Frozen Crown
Metropool, Hengelo
Ho99o9
Melkweg, Amsterdam
Shy Martin
Melkweg, Amsterdam