Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Dynamo
Eindhoven
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU Industriepark
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeMess
Naarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Spieker
Spijk
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kleine Willem
Enschede
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
De Bonte Wever
Assen
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
00:00
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
The Jack
Eindhoven
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Strandclub Zee
Scharendijke
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
14:00
Sound Dog
Breda
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Q-Factory
Amsterdam
14:30
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
Podium 't Beest
Goes
14:30
Parktheater
Eindhoven
17:00
Paradiso
Amsterdam
14:15
Oktoberhallen
Wieze
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
16:00
Lourdeskerk
Scheveningen
18:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
16:00
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koningshof
Maassluis
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Hall Of Fame
Tilburg
20:15
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cul de Sac
Tilburg
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
11:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
14:30
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
zaterdag 29 februari 2020
After The Burial
Dynamo, Eindhoven
20:30
Toontje Lager
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
DRU Industriepark, Ulft
23:00
Pleinvrees on Tour
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
DNK, Assen
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Fuse Live
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
DeMess, Naarden
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Ted Jasper
De Zwerver, Oostende
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Raymond van het Groenewoud
De Warande, Turnhout
20:00
Dick van Altena / Henk van Aalten / Joop Boxstart / Paul Mulder
De Spieker, Spijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Smoove & Turrell
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Hadewych Doet De Dames
De Oosterpoort, Groningen
Danny Vera - The Lone Stranger
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meerpaal, Dronten
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
De Kleine Willem, Enschede
23:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2 (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Eendracht, Gemert
Pink Floyd - The Wall 40 Years
De Bonte Wever, Assen
20:00
Mother's Cake
dB's, Utrecht
Rob de Nijs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Axelle Red
Concertgebouw, Brugge
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:00
Darlyn
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Broeder Dieleman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Abba Fever
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Pene Corrida
Bibelot, Dordrecht
20:00
Edwin Evers Band
Bibelot, Dordrecht
19:00
Pass The Blunt presents: Nizioł en meer
Baroeg, Rotterdam
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Agnietenhof, Tiel
Mura Masa
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Amigo The Devil
't Rozenknopje, Eindhoven
zondag 01 maart 2020
Anvil + Special Guest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Jeffrey Lewis & The Voltage / Nele Needs A Holiday
Vera, Groningen
19:30
Beartooth / The Amity Affliction
Trix, Antwerpen
20:00
Hope / We Are The City
TivoliVredenburg, Utrecht
Cage the Elephant
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Thuishaven Winter: Franky Rizaterdo / Luuk van Dijk / Toman
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
12:00
Appeltaartmatinee - Enzo Kok (viool)
Theater Kerkrade, Kerkrade
11:00
Canto Ostinato - Sandra en Jeroen van Veen
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Vreemde Kostgangers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Sunday with Sibiir
The Jack, Eindhoven
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Sweet Mary Jane
Strandclub Zee, Scharendijke
20:00
Brit Floyd
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
14:00
Lonker See
Sound Dog, Breda
16:00
Jazzclub Hengelo Presenteert - Farmhouse Jazz & Blues Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kvelertak
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
The Bowie Collective
Q-Factory, Amsterdam
14:30
Alain Clark
Podium Victorie, Alkmaar
16:00
Holy Moly & The Crackers
Podium 't Beest, Goes
14:30
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Parktheater, Eindhoven
17:00
Smartlappenkaraoke -voor het zingen de kerk in
Paradiso, Amsterdam
14:15
Jan Smit
Oktoberhallen, Wieze
15:00
Henri Noorlander Let's go Back
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:00
LIVE: Streekvijver
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Moses Boyd
Melkweg, Amsterdam
Mabel
Melkweg, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Markant Uden, Uden
16:00
Micheal Varekamp / The Legends of Jazz
Lourdeskerk, Scheveningen
18:00
Shiraz Lane + Temple Balls + Block Buster
Little Devil, Tilburg
20:30
Logan McKillop / Madeleine Roger
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
16:00
Isabelle Beernaert
Kursaal Oostende, Oostende
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Koningshof, Maassluis
15:30
Tom Mank & Sera Jane Smolen en Aaron Asbury
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
19:00
Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
Mother's Cake
Hedon, Zwolle
Rings Of Saturn
Hall Of Fame, Tilburg
20:15
Remy van Kesteren
Effenaar, Eindhoven
Molchat Doma
Doornroosje, Nijmegen
19:30
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
DeLaMar, Amsterdam
The Last Internationale
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Limburgs Fanfare Orkest
De Maaspoort, Venlo
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stonefield (AUS)
Cul de Sac, Tilburg
14:15
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Girl Ray
Cinetol, Amsterdam
15:00
Soul Trap
CHV Noordkade, Veghel
11:00
Stef Bos - Tijd
Chassé Theater, Breda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
14:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Hermine Deurloo with Steve Gadd and Big Apple Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Nona
BIRD, Rotterdam
15:00
Picture + Order Of The Emperor + Harbour Of Souls
Baroeg, Rotterdam