Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Houppe Brasserie
Namur
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
't Getouw
Mol
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:30
Metropool
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Parktheater
Eindhoven
19:30
Iduna
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
19:30
Trix
Antwerpen
23:45
Cinetol
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Vondelkerk
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
Nederland Drie
Wateringen
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
21:00
De Piek
Vlissingen
18:30
Spirit of 66
Verviers
De Maaspoort
Venlo
De Horst
Venhorst
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Plato Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Ledeltheater
Oostburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
donderdag 25 april 2019
20:15
Joep Berkenbosch
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Joep Beving
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The Fire Harvest
Houppe Brasserie, Namur
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
20:00
Stef Bos - Ruimte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Howe Gelb
Muziekgieterij, Maastricht
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Het Kielzog, Hoogezand
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:30
Elvenking / Frozen Crown
Metropool, Hengelo
20:30
Jools Holland & His R&B Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eric Vaarzon Morel
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Employed to Serve
Patronaat, Haarlem
21:30
Monsieur Doumani
Vera, Groningen
20:00
Paranoid State / The Affect Heuristic / Wolfrik
LOLA050, Groningen
The Hollies
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The Kik Hertaalt!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Agent Steel
Metropool Enschede, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
19:30
Ultha / Vanum
Iduna, Drachten
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Deventer Schouwburg, Deventer
ANNE & LISA - Weltschmerz
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Heir / New Dosis Audio
Paard, Den Haag
20:15
Onwijs Gijs
Zuiderparktheater, Den Haag
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Theater De Veste, Delft
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Chassé Theater, Breda
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ultimate Eagles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Glennis Grace
Luxor Live, Arnhem
Deez Nuts + Grove Street Families + Support
Willemeen, Arnhem
19:30
Tristan
Trix, Antwerpen
23:45
Donna Blue
Cinetol, Amsterdam
22:00
Polynation
Paradiso, Amsterdam
20:30
3times7 / Kuhn Fu
Bimhuis, Amsterdam
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Easy Life
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eddie Izzard - Wunderbar
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Muriël Bostdorp
Vondelkerk, Amsterdam
Shy Martin
Melkweg, Amsterdam
Ho99o9
Melkweg, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 26 april 2019
23:00
DEEP XL - KINGSNIGHT
Hedon, Zwolle
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
Romy Monteiro
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Burntfield
Nederland Drie, Wateringen
Javier Guzman - Guzmán
De Speeldoos, Vught
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Habitants
De Piek, Vlissingen
18:30
The Doors in Concert
Spirit of 66, Verviers
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Jan Rotband - Het Beste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Iris Penning
Plato Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Markant Uden, Uden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agnietenhof, Tiel
21:00
Flavium
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
21:00
Telepathy
V11, Rotterdam
21:00
The Sadies + PRIORS
Rotown, Rotterdam
Joep Beving
De Doelen, Rotterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
The Monolith Deathcult + Inferum + 2 Years To Apocalpse
Groene Engel, Oss
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stef Bos - Ruimte
Ledeltheater, Oostburg
23:00
Carista / CinCity / Davy Brandts / Eris Drew
Doornroosje, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Daisy Correia
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Novastar
Het Depot, Leuven
20:30
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Everyday People presents: Fridaynight live & Dance
Neushoorn, Leeuwarden