Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Spil
Roeselare
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Melkweg
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Dynamo
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Effenaar
Eindhoven
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Capitole
Gent
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Mezz
Breda
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater Sneek
Sneek
21:00
Vera
Groningen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
22:30
Vera
Groningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Tinus
Panningen
20:30
Mezz
Breda
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
14:00
PopEi
Eindhoven
00:00
De Hofnar
Aalten
20:30
De Oosterpoort
Groningen
18:00
Lourdeskerk
Scheveningen
013
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
Agnietenhof
Tiel
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
19:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Flint
Amersfoort
19:45
Markant Uden
Uden
20:15
Hoftheater
Raalte
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
DeMess
Naarden
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Noorderkerk
Sneek
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
vrijdag 06 maart 2020
20:00
Bløf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Blunderbuzz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Big Thief
Paradiso, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Toegift, Den Hoorn
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Back to the Golden Years - Dr. JOHN discotheek reunie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
Baby Rose
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ava / Kudsi Ergüner
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
Arno
Melkweg, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Angelus Apatrida / Evil Invaders
Dynamo, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
An Evening With Knives
Effenaar, Eindhoven
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
20:15
Adele Project - Someone like you
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Abba Rocks
Mezz, Breda
20:00
A Date With Madonna
Bibelot, Dordrecht
20:00
3J'S
Theater Sneek, Sneek
21:00
(Sandy) Alex G
Vera, Groningen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 07 maart 2020
22:00
zoete zin
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Waylon
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Vreemde Kostgangers
Musis, Arnhem
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Vocaal ensemble tien
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
Torres
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tones and I
Het Depot, Leuven
20:15
Todd Barton
Concertgebouw, Amsterdam
22:30
Tjalling
Vera, Groningen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tim Knol
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
The Stiff Reunion Show
Paard, Den Haag
20:15
The Soul Preacher
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
The Score
Q-Factory, Amsterdam
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Schouwburg Venray, Venray
21:00
The Ragtime Rumours
Tinus, Panningen
20:30
The Overslept
Mezz, Breda
20:00
The Kik
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Homesick
EKKO, Utrecht
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Schouwburg Het Park, Hoorn
14:00
The GO WILD! Festival
PopEi, Eindhoven
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Hofnar, Aalten
20:30
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
De Oosterpoort, Groningen
18:00
Tcha Limberger
Lourdeskerk, Scheveningen
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:00
Sweet Mary Jane
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
Sven Ratzke - Where are we now
Agnietenhof, Tiel
20:15
Supertrap - Breakfast in America
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Stef Paglia Trio
Café de Gouden Leeuw, Nispen
19:00
Starset
Melkweg, Amsterdam
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
SOKONINARU
V11, Rotterdam
22:00
Sin Pausa tribute to Chano and Joaquin Pozo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Shht
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Sharko
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ruud Hermans
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Ruth Jacott
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
20:15
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Hoftheater, Raalte
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Queen The Music
Schouwburg De Kring, Roosendaal
16:00
Private Time Machine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pjotr / Russo / Sevn Alias
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Philippe Jaroussky & Ensemble Artaserse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Paul van Dyk - Guiding Light Tour
Q-Factory, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Pat McManus Band
Spirit of 66, Verviers
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Martiniplaza, Groningen
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Ludens, Voorburg
20:00
O'G3NE
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ntjam Rosie
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Noemie Wolfs
Ancienne Belgique (AB), Brussel