Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Nijverheid
Utrecht
00:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:15
De Cammeleur
Dongen
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
So What!
Gouda
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
18:00
Trix
Antwerpen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Flux
Zaandam
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Agnietenhof
Tiel
Melkweg
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cultura
Ede
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
't Theaterke
Best
20:15
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Podium Victorie
Alkmaar
Simplon
Groningen
18:00
Poppodium Volt
Sittard
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Figi Theater
Zeist
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Werftheater
Utrecht
De Pul
Uden
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Corneel
Lelystad
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
C-Mine
Genk
23:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Zinin
Nijverdal
vrijdag 06 maart 2020
20:30
Donna Blue
De Nijverheid, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
20:00
Dub FX
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:00
Edwin Evers Band
Effenaar, Eindhoven
21:00
Electric Feathers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Cammeleur, Dongen
22:15
Fabian
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
GENTS / Raven Artson
Podium Asteriks, Leeuwarden
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Glints
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Hadewych Doet De Dames
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Hallo Venray
So What!, Gouda
20:15
Handsome Poets
Theater 't Onderdak, Sassenheim
18:00
Heavy Psych Sounds Fest Antwerpen
Trix, Antwerpen
23:00
Hemka / Paula Temple
Doornroosje, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Heroes: Betting On One / Figgie / Wies
De Flux, Zaandam
19:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Hullabaloo
Spirit of 66, Verviers
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
21:00
ICE
Rotown, Rotterdam
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Into The Shadow: Gigatron 2000 + Ggu:ll + Hedonist (B)
Little Devil, Tilburg
20:00
Iris Hond
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Isaac Delusion
Botanique, Brussel
20:00
Jan Rot - O Ja!
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultura, Ede
21:00
jazzcafé: Ben van den Dungen Kwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
JELTE
Cinetol, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Josbros / Sor
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
JW Roy
't Theaterke, Best
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Keep It Cash
Bibelot, Dordrecht
20:00
Kern Koppen - STOMP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Klangstof
Tolhuistuin, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
Kraak & Smaak
Podium Victorie, Alkmaar
Kraantje Pappie
Simplon, Groningen
18:00
Kunstbende
Poppodium Volt, Sittard
Leafs
013, Tilburg
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Lochem, Lochem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Leonie Meijer
Figi Theater, Zeist
22:00
LIVE: No Excuse, Tribute to Rock Music!
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Lorenzo
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Luistercafé
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Lyenn
De Roma, Antwerpen
20:00
Maan
Hedon, Zwolle
21:00
Mamihlapinatapai
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
Marike Jager
De Pul, Uden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Mart Hillen In Concert
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Max Meser Group
Corneel, Lelystad
MaYaN
Gebr. De Nobel, Leiden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paard, Den Haag
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Nits
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
O'G3NE
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Paardcafé: GUAP Night
Paard, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Pene Corrida
De Buze, Steenwijk
20:00
Percossa - Unplugged
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Percossa - Unplugged
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Zaantheater, Zaandam
20:00
Queen The Music
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Raymond van het Groenewoud
C-Mine, Genk
23:00
Reinier Zonneveld
De Marktkantine, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren
Luxor Live, Arnhem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Roos Blufpand - De Roos
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zinin, Nijverdal