Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
Jojo's Café
Wageningen
19:00
De Bosuil
Weert
22:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Hedon
Zwolle
13:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
De Grote Kerk
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
Iduna
Drachten
De Harmonie
Edam
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
17:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
Rockhal
Esch zur Alzette
15:30
Podium 't Beest
Goes
Poortershoes
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Lokaal42
Helmond
16:00
Waterstaatkerk
Hengelo
00:00
Singer Theater
Laren
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
De Zwerver
Oostende
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
14:30
De Domijnen
Sittard
15:00
De Pul
Uden
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zaterdag 07 maart 2020
20:30
Fresku
De Helling, Utrecht
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
King Dude
dB's, Utrecht
20:00
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eric Vloeimans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Pat McManus Band
Spirit of 66, Verviers
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
Morres
Jojo's Café, Wageningen
19:00
Autumn
De Bosuil, Weert
22:00
Sweet Mary Jane
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Zaantheater, Zaandam
20:30
Daredevils
De Peppel, Zeist
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Josbros
Hedon, Zwolle
zondag 08 maart 2020
13:30
Brisk - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:00
Thiemo Wind en Saskia Coolen - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:45
Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
De Grote Kerk, Alkmaar
20:30
Marko Churnchetz / Joris Teepe / Billy Hart
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Remy van Kesteren
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Amsterdams Andalusisch Orkest / Mohammed Azaay
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
Job Roggeveen
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Rex Rebel
Paradiso, Amsterdam
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jade Bird
Paradiso, Amsterdam
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
16:00
Country To Country
AFAS Live, Amsterdam
Holland zingt Hazes 2020
Ziggo Dome, Amsterdam
13:00
Thuishaven Winter: Benny Rodrigues / De Sluwe Vos / Sandrien
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
Sweet Mary Jane
Taverne, Bergen
20:00
Guy Swinnen
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
BOTA KIDS : NEPHTYS + EXPO
Botanique, Brussel
20:00
Patrick Watson
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
NF
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Alain Clark
Paard, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Heavy Psych Sounds Fest Deventer
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Meindert Talma
Iduna, Drachten
The Grey Pants
De Harmonie, Edam
20:00
GosT + Svart Crown
Stroomhuis, Eindhoven
19:30
Jaya The Cat
Effenaar, Eindhoven
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
15:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Batushka / Evil Invaders / Malevolent Creation
Metropool Enschede, Enschede
Ghostemane
Rockhal, Esch zur Alzette
15:30
VanWyck
Podium 't Beest, Goes
Leif de Leeuw Band
Poortershoes, Groningen
Seafret
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Johannette Zomer / Rolinha Kross / Tis Marang / Alisa Cuuna / Rojin Ha
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Manchester Collective
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Diamond Head
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Moonshine Brigade
Lokaal42, Helmond
16:00
Francis Poulenc Ensemble / Marjès Benoist - Ode aan de blaasmuziek
Waterstaatkerk, Hengelo
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
21:00
Alberta Cross
Muziekgieterij, Maastricht
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
King Dude
De Zwerver, Oostende
15:00
Dominic Seldis
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater aan de Schie, Schiedam
14:30
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
De Domijnen, Sittard
15:00
Angie Flare
De Pul, Uden
20:00
AVA Trio
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Asko Schönberg
TivoliVredenburg, Utrecht
OneRepublic
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Charmed Life
CHV Noordkade, Veghel
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Vrijheid maak je samen - Jeugdopera Brundibár en lokale muziekverenigi
De Maaspoort, Venlo
16:00
DUO Verde - Met Germaine Bouts en Peter Hamers
De Maaspoort, Venlo
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Kaasfabriek , Wormer
maandag 09 maart 2020
Sebadoh
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Boy Pablo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Modern Nature
Paradiso, Amsterdam
Tones and I
Melkweg, Amsterdam
18:30
Natassa Bofiliou
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
IAMDDB
Trix, Antwerpen
20:00
Cavetown
Botanique, Brussel
20:00
The Score
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kelis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:45
Ernst Jansz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven