Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Paleis 12
Brussel
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
20:00
De Bosuil
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
19:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Pitboel Theater
Sittard
De Domijnen
Sittard
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lievekamp
Oss
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
00:00
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
donderdag 09 mei 2019
Tusky
Vera, Groningen
20:30
Clasine / K-boy en de Goedzo Jongens
Simplon, Groningen
20:00
Live at LOLA: The Henhouse Prowlers (US) + Bek Vol Zand
LOLA050, Groningen
20:00
Jaya The Cat
Simplon, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
21:00
DJ Jazzy Jeff
Effenaar, Eindhoven
20:00
Dikanda / Scotch
Altstadt, Eindhoven
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Paard, Den Haag
20:00
Cookhouse
Paard, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Typh Barrow
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
George Dalaras / vicky Leandros
Paleis 12, Brussel
20:15
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
C.C. Breughelzaal, Bree
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Iris Penning
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
WOLKEN
Luxor Live, Arnhem
20:15
Sass Jordan
Luxor Live, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Gosto
Paradiso, Amsterdam
20:30
Soraya Chemaly
Paradiso, Amsterdam
20:30
Rhys Lewis
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Andreas Schaerer / Kalima / Lucas Niggli / Luciano Biondini
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Rat Boy
Bitterzoet, Amsterdam
Sasha Sloan
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Delines
Tolhuistuin, Amsterdam
Mumford and Sons
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Novastar
Melkweg, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Duane Stephenson
P60, Amstelveen
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 10 mei 2019
21:00
The Bruceband
Hedon, Zwolle
21:00
Joy Division Undercover
Hedon, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Saturday Night BeeGees
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Joris Linssen & Caramba
De Peppel, Zeist
21:00
Mother of Millions
De Flux, Zaandam
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
20:00
Snakewater
De Bosuil, Weert
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
19:30
Hong Kong Stars
Spirit of 66, Verviers
20:00
Björn van der Doelen - Eerwaarde vader zegen mij, want ik heb gezondig
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
20:30
Isbells
EKKO, Utrecht
20:00
Abdomen / Birth of Manuel / Nancy Acid / Vaguess
dB's, Utrecht
20:00
Patricia Van Haastrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Brad Mehldau Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
20:00
Manfred Mann's Earth Band
De Pul, Uden
20:00
Night Fever
Markant Uden, Uden
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac Tribute
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dead End
Little Devil, Tilburg
20:00
Jeangu Macrooy
013, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
3 Voor 12 presenteert Hilbrandt + GSTRN + Michael Fortera + Nextbeat
Het Bolwerk, Sneek
21:00
X-Raiders
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Hans Heuvelman / Marienke van Terheijden / Rima Kawuwung
Pitboel Theater, Sittard
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
21:00
Modji
Grounds, Rotterdam
21:00
Celine Cairo
Rotown, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Jupiter (JPN) + Season of Ghosts + Aeternitas + Lightning
Baroeg, Rotterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Conjurer
Merleyn, Nijmegen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Klif, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Exit Eden
Corneel, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agora Theater Lelystad, Lelystad