Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
La Madeleine
Brussel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:30
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:00
Grenswerk
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
13:30
013
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:15
Doornroosje
Nijmegen
14:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
18:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Café De Meister
Geleen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
18:00
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Door
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
Paleis 12
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Trix
Antwerpen
18:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Hofman
Utrecht
12:30
EKKO
Utrecht
14:30
Markant Uden
Uden
13:30
013
Tilburg
vrijdag 03 mei 2019
18:00
Hang Massive
La Madeleine, Brussel
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Smoking Alaska
Luxor Live, Arnhem
C.W. Stoneking
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Fire Harvest
Willemeen, Arnhem
20:00
Stef Bos - Ruimte
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Morbidfest
Gigant, Apeldoorn
19:30
James Hersey
Trix, Antwerpen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
22:00
Prep
Paradiso, Amsterdam
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Nai Barghouti
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Charly Bliss
Cinetol, Amsterdam
20:30
Kap Bambino
Bitterzoet, Amsterdam
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
20:30
Theo Loevendie Sextet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Wouter Hamel
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
Joe Bonamassa
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lily & Madeleine
Paradiso, Amsterdam
19:00
Club Achtung!
Q-Factory, Amsterdam
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:30
Electro Tarab: Hello Psychaleppo & Boshoco
Paradiso, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Julian Sas Band
P60, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
20:00
The Delines
De Amer, Amen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Thomas Acda
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 mei 2019
21:15
Rowwen Heze
Hedon, Zwolle
21:00
Focus
Hedon, Zwolle
20:30
Charlie Bit My Finger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:00
David Vunk / Hard Ton
Grenswerk, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Alain Clark
TivoliVredenburg, Utrecht
Backyard Babies
De Helling, Utrecht
20:00
Tribute Night: Elvis Presley, Bruce Springsteen & Meat Loaf
Little Devil, Tilburg
13:30
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
21:00
The Deltaz
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Feng Suave + Zeeland
Rotown, Rotterdam
18:00
Wouter Deprez
Kursaal Oostende, Oostende
23:00
Fiber
Merleyn, Nijmegen
21:15
Yegor Zabelov
Doornroosje, Nijmegen
14:00
All Them Witches / Electric Moon
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Night Fever
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
18:00
Brujeria
Gebr. De Nobel, Leiden
18:30
Morbidfest 2019: Atrocity / I Am Morbid / Vital Remains
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Raketkanon
De Kreun, Kortrijk
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
Helmond LIVE: Album-presentatie van Dada's Troost + Songs for the Dea
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
50 Jaar Woodstock
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Herdenkingsconcert 4 mei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Racoon
Patronaat, Haarlem
20:00
Alan Parsons Live Project
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kd Soundsystem
Charlatan, Gent
20:00
The Soap Girls
Café De Meister, Geleen
21:00
Russkaja
Metropool Enschede, Enschede
21:00
High Hi
Altstadt, Eindhoven
Romy Monteiro
Parktheater, Eindhoven
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Café Wilhelmina, Eindhoven
18:00
Morbidfest 2019: I Am Morbid + Atrocity + Vital Remains + Sadist
Effenaar, Eindhoven
Teus Nobel
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Electric Company / Love Couple
Door, Dordrecht
Wovenhand
Burgerweeshuis, Deventer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
The Naked Sweat Drips
Paard, Den Haag
20:30
Muyayo Rif
Paard, Den Haag
20:00
LP
La Madeleine, Brussel
Soprano
Paleis 12, Brussel
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Chassé Theater, Breda
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:30
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Yndi Halda
Trix, Antwerpen
18:00
10CC
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
23:45
Afra / Butterslut / Marsman
Melkweg, Amsterdam
23:00
King Shiloh Soundsystem
Q-Factory, Amsterdam
Geko
Paradiso, Amsterdam
21:30
GUTS
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Nico Casal
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Gretchen Peters
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Marquis Hill Blacktet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Darlyn
Paradiso, Amsterdam
20:00
Snelle
Melkweg, Amsterdam
Bill Burr
AFAS Live, Amsterdam
Omar Souleyman
Paradiso, Amsterdam
19:30
Hang Massive
Melkweg, Amsterdam
19:00
girl in red
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Reverend Shawn Amos
Fluor, Amersfoort
zondag 05 mei 2019
Alan Parsons Live Project
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Jazzbende: Indifference + DJ Meneer Funkel
Hofman, Utrecht
12:30
Bevrijdingsfestival Utrecht
EKKO, Utrecht
14:30
Coosje Smid / Ernst Daniel Smid - Ik zou je het liefste in een doosje
Markant Uden, Uden
13:30
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg