Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
18:30
Trix
Antwerpen
18:00
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
WORM
Rotterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
17:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Baroeg
Rotterdam
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij Beekbergen
Beekbergen
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Botanique
Brussel
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Belgica
Dendermonde
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
dB's
Utrecht
19:00
De Bosuil
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
23:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
00:00
De Hofnar
Aalten
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
DeMess
Naarden
Diligentia
Den Haag
20:30
DNK
Assen
20:00
DNK
Assen
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Eetcafé Miracle
Coevorden
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Fort33
Leusden
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Hedon
Zwolle
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
22:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
19:30
Iduna
Drachten
00:00
Jan van Besouw
Goirle
vrijdag 06 maart 2020
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
20:00
3J'S
Theater Sneek, Sneek
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Klangstof
Tolhuistuin, Amsterdam
18:30
Starset
Trix, Antwerpen
18:00
Heavy Psych Sounds Fest Antwerpen
Trix, Antwerpen
21:00
(Sandy) Alex G
Vera, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité
Vorst Nationaal, Brussel
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
jazzcafé: Ben van den Dungen Kwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
The Homesick
WORM, Rotterdam
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Zaantheater, Zaandam
20:00
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 07 maart 2020
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
17:00
C2C Country to Country Amsterdam
AFAS Live, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Agnietenhof, Tiel
Sven Ratzke - Where are we now
Agnietenhof, Tiel
20:00
Sharko
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Noemie Wolfs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Dezerter + Hot For Doom
Baroeg, Rotterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
20:30
Kingsborough
Bibelot, Dordrecht
20:30
Elliot Galvin solo & Jasper Høiby's Planet B
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Baby Rose
BIRD, Rotterdam
20:30
El Far3i / Makimakkuk / RAqS
Bitterzoet, Amsterdam
Eric Vloeimans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
Bökkers
Boerderij Beekbergen, Beekbergen
20:00
Het Zesde Metaal
Bootstraat, Hasselt
20:00
Boy Pablo
Botanique, Brussel
Do - Mijn Kleine Huis
BREStheater, Brielle
20:00
Pjotr / Russo / Sevn Alias
Burgerweeshuis, Deventer
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Ntjam Rosie
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Isa Zwart
Café de Cactus, Hengelo
21:00
Stef Paglia Trio
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:15
Todd Barton
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Supertrap - Breakfast in America
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
King Dude
dB's, Utrecht
19:00
Autumn
De Bosuil, Weert
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Harmonie, Leeuwarden
23:00
DJ DNS / DJ Turne / Kypski
De Helling, Utrecht
20:30
Fresku
De Helling, Utrecht
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Hofnar, Aalten
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Edwin Evers Band
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Daredevils
De Peppel, Zeist
20:00
Hooverphonic
De Roma, Antwerpen
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Schakel, Gilze
20:00
Lloyd Cole
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Marike Jager
De Spot, Middelburg
20:15
Vocaal ensemble tien
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
21:00
BRLRS
De Zwerver, Oostende
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
20:00
Karin Bloemen Souvenirs
DNK, Assen
20:00
Jaber Fayad / Johannette Zomer / Rolinha Kross
Dominicus kerk, Amsterdam
Miami Coco: Djahboy
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Paul Elstak / Mental Theo / Party Animals
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Cavetown
Doornroosje, Nijmegen
22:00
J R&B Bluesband
Eetcafé Miracle, Coevorden
20:00
The Kik
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Homesick
EKKO, Utrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Flint, Amersfoort
20:30
30 Jaar Brand New Cadillac
Fort33, Leusden
20:00
JW Roy
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Another Now + Splinterbomb + Cyanide Paradise - Groene Engel Heavy
Groene Engel, Oss
20:00
Josbros
Hedon, Zwolle
Lordi
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Tones and I
Het Depot, Leuven
20:30
Handsome Poets
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Hoftheater, Raalte
22:00
Sweet Mary Jane
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
19:30
Disfear
Iduna, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle