Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
013
Tilburg
21:00
De Pul
Uden
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Amer
Amen
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:00
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Bibelot
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
21:00
So What!
Gouda
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
donderdag 09 mei 2019
19:30
Walking On Cars
013, Tilburg
21:00
Rowwen Heze
De Pul, Uden
21:00
155
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Malcolm Holcombe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Dik Hout
De Helling, Utrecht
20:00
Sticky Fingers (Aus)
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
20:00
Aynsley Lister
Spirit of 66, Verviers
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Flavium
Hedon, Zwolle
20:15
Wulf
Hedon, Zwolle
vrijdag 10 mei 2019
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
23:00
Zer00's Heroes
Podium Victorie, Alkmaar
Romy Monteiro
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Folk Road Show
De Amer, Amen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:00
Dam & Bass
Q-Factory, Amsterdam
21:30
club kuru
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pokey Lafarge
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Jacco Gardner - Somnium
Paradiso, Amsterdam
20:30
Toko Telo
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mell & Vintage Future
Bitterzoet, Amsterdam
Sass Jordan
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Fuad Hassen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Devin Morrison / Onra
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fatai
Paradiso, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Boyce Avenue / Emma Heesters
Melkweg, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Geike
De Roma, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Def Americans - tribute to Johnny Cash
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
Mezz on tour: Dries Roelvink
Chassé Theater, Breda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
BREStheater, Brielle
20:00
It It Anita / Shht
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
George Ezra
Vorst Nationaal, Brussel
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
Tommie Christiaan - In een ander licht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bunch of Bastards
Paard, Den Haag
20:15
Fred Eaglesmith
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
Van Dik Hout
Paard, Den Haag
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Burgerweeshuis, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
Wulf
Bibelot, Dordrecht
Rayen Panday - Fenomeen
De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
21:00
Ploegendienst
Altstadt, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Effenaar, Eindhoven
19:00
Nathan Ball
Effenaar, Eindhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
21:00
Julian Sas
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rondé
Metropool Enschede, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
21:00
The Dawn Brothers
So What!, Gouda
21:00
Live at LOLA: Swampcandy + Shabby cabs
LOLA050, Groningen
21:00
Cocaine Piss
Vera, Groningen
20:00
Hausmagger
Simplon, Groningen
Hausmagger
Simplon, Groningen
20:00
Mandolin Orange
De Oosterpoort, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
DJ Jazzy Jeff
Patronaat, Haarlem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
3J'S - Heroes of Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Synth Night - Madlife & 3 Point Landing
Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Stahlzeit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ruben Hein
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Rick de Leeuw en band
Metropool, Hengelo
20:00
YAMATO - Passion
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Thank God it's Donna - Carolina Dijkhuizen / Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
20:45
Kayak
Duycker, Hoofddorp
20:00
Hibakusha / Inferum / The Evolutionist
Duycker, Hoofddorp
Janne Schra - Lalala Love
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
DansPaleis Van Kooten
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
The Elvis Concert 2019
Neushoorn, Leeuwarden
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden