Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:00
St. Willibrordus
Heiloo
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:00
SaZa Topsporthal
Doetinchem
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Oktoberhallen
Wieze
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
16:00
Lux
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:15
Jeruzalemkerk
Amsterdam
16:00
Herberg de Pol
Diepenheim
20:15
Hedon
Zwolle
17:00
Grenswerk
Venlo
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
20:30
De Flux
Zaandam
15:00
De Bosuil
Weert
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Dokbox
Gent
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Paradiso
Amsterdam
zondag 12 mei 2019
Rod Stewart
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Current Joys
V11, Rotterdam
Confidence Man
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Malcolm Holcombe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
Jacco Gardner - Somnium
TivoliVredenburg, Utrecht
Alvaro Soler
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Quartet-NL XL: Beets-Bennink-Glerum-Herman-Baas-Goudsmit
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
JASPER ITURROSPE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Rotterdam, Rotterdam
12:00
Ivo Rosbeek
Theater Kerkrade, Kerkrade
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:30
Jetty Mathurin - Ma!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:00
Daisy Correia
St. Willibrordus, Heiloo
Hugh Jackman
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Night Fever
Schouwburg de Lawei, Drachten
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
SaZa Topsporthal, Doetinchem
15:00
Andy Sergeant
PopEi, Eindhoven
20:00
Manfred Mann's Earth Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Samael
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Bony King of Nowhere
Patronaat, Haarlem
20:00
Fred Eaglesmith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Greyhounds
Paradiso, Amsterdam
Mandolin Orange
Paradiso, Amsterdam
19:30
Greg Holden
Paradiso, Amsterdam
21:00
Joey Landreth
Paard, Den Haag
20:00
Daniel Lohues
Paard, Den Haag
15:00
Christoff & Lindsay
Oktoberhallen, Wieze
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
18:00
LIVE: Steel Panther, tribute by Surreal Panther (UK) + supports
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Sass Jordan
Metropool, Hengelo
22:00
Celine Cairo
Merleyn, Nijmegen
19:30
Old Sea Brigade
Melkweg, Amsterdam
19:00
Lauren Daigle
Melkweg, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
16:00
Hannah Aldridge
Lux, Nijmegen
19:00
Them
Little Devil, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:15
Ed Spanjaard / Erminia Fernández Córdoba
Jeruzalemkerk, Amsterdam
16:00
Hans Elzinga
Herberg de Pol, Diepenheim
20:15
Kayak
Hedon, Zwolle
17:00
Blowbeat
Grenswerk, Venlo
16:15
Christopher Walkman / Levi Noah
Gigant, Apeldoorn
20:30
Folk Road Show
EKKO, Utrecht
15:00
CoMa Maastricht + CoMa Eindhoven - Numberless Fingers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Pokey Lafarge
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rondé
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Quatro Ventos - Outros lugares
De Maaspoort, Venlo
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Kleine Komedie, Amsterdam
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
20:30
Laura Cox Band
De Flux, Zaandam
15:00
The Cards
De Bosuil, Weert
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
The Essex Green
Cinetol, Amsterdam
20:00
De Caddilekkers
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:30
Conan Gray
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Luc Ex Assemblé
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Battle 4 BOA: Sticky Sweet / Voidcrawler / ASTRAEA / Tin Man Syndrome
Baroeg, Rotterdam
Foals
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
The Elvis Concert 2019
013, Tilburg
20:00
One Ok Rock
013, Tilburg
maandag 13 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
20:00
Buitengewoon
Tolhuistuin, Amsterdam
Dead Can Dance
TivoliVredenburg, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Catfish
Spirit of 66, Verviers
20:00
Flor
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Lars - Afstudeerconcert
Patronaat, Haarlem
22:00
Mild Orange
Paradiso, Amsterdam
Amos Lee
Paradiso, Amsterdam
19:30
Joey Pecoraro
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Essex Green
Paard, Den Haag
20:00
Too Many Zooz
Paard, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Barrelhouse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alvaro Soler
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Fred Eaglesmith
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Mandolin Orange
Dokbox, Gent
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
20:15
Woodstock - One Night Of Peace And Music - Lammers, Strange Brew & gas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Current Joys
Cinetol, Amsterdam
George Ezra
Ahoy, Rotterdam
20:00
John de Bever / Marianne Weber
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 14 mei 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
20:15
3J'S - Heroes of Music
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tourist LeMC
TivoliVredenburg, Utrecht
Dead Can Dance
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ruston Kelly
Paradiso, Amsterdam