Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Chassé Theater
Breda
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
18:00
Baroeg
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Vera
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Hofman
Utrecht
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:00
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
21:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
dinsdag 14 mei 2019
Amos Lee
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marcius Megalomania + The Abbey road project
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Too Many Zooz
Melkweg, Amsterdam
Fetty Wap
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show
Markant Uden, Uden
20:00
Saint Agnes
M.C. Kinky Star, Gent
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Romy Monteiro
Chassé Theater, Breda
20:30
Carl Barron
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Still Woozy
Bitterzoet, Amsterdam
18:00
Sounds of Carnage tour: Rings Of Saturn + Nekrogoblikon + Mental Cruel
Baroeg, Rotterdam
woensdag 15 mei 2019
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
20:15
3J'S - Heroes of Music
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Prettiest Eyes
Vera, Groningen
20:15
Nick Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Kast - in concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Romy Monteiro
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fred Eaglesmith
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Slow Readers Club
Paradiso, Amsterdam
Amos Lee
Paradiso, Amsterdam
Hannelore Bedert
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hommage Aznavour
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Saint Agnes
Merleyn, Nijmegen
19:30
Tokio Hotel
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:00
Omara Portuondo
Luxor Live, Arnhem
Anne-Marie
Lotto Arena, Antwerpen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Koninklijke Muziekkapel Belgische marine & Ozark Henry
Kursaal Oostende, Oostende
Miss Montreal
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Véronique Sanson
Koninklijk Circus, Brussel
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Het Nationale Theater , Den Haag
20:00
Kurtis Blow
Grenswerk, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
PAX the humanoid
EKKO, Utrecht
20:30
Black Oak
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
King Champion Sounds
dB's, Utrecht
20:30
Man of Moon
Cinetol, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
21:00
Maurice van Hoek
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
21:00
Too Many Zooz
013, Tilburg
donderdag 16 mei 2019
Gods of Rap: De La Soul / Public Enemy / Wu-Tang Clan
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
22:00
Kaia Kater
Vera, Groningen
21:00
Moon King
V11, Rotterdam
19:30
Peter Doherty
Trix, Antwerpen
20:30
Dur-Dur Band
Tolhuistuin, Amsterdam
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Frank Boeijen
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jodymoon
Theater Hof 88, Almelo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam