Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Music Club Kampen
Kampen
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:45
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
19:45
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
18:00
Lourdeskerk
Scheveningen
16:30
Little Devil
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
La Madeleine
Brussel
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
JVC De Schuit
Katwijk
21:00
Jojo's Café
Wageningen
00:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Iduna
Drachten
22:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Depot
Leuven
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Fort33
Leusden
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Eetcafé Miracle
Coevorden
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
20:30
DNK
Assen
20:00
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
20:30
DeMess
Naarden
21:00
De Zwerver
Oostende
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Hofnar
Aalten
23:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Bootstraat
Hasselt
Boerderij Beekbergen
Beekbergen
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
Beneluxtheater
Berlicum
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
zaterdag 07 maart 2020
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
LIVE: Saxon, by Dallas 1PM & Judas Priest, by Concrete Priest
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Vreemde Kostgangers
Musis, Arnhem
20:00
Crazy Piano's
Music Club Kampen, Kampen
Bruut! Anton Goudsmit Go Surfing
Mezz, Breda
20:30
The Overslept
Mezz, Breda
20:45
Midnight Motel
Metropool Enschede, Enschede
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
19:00
Starset
Melkweg, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Martiniplaza, Groningen
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
20:00
Fortress - Alter Bridge Tribute / Iron Made It / Zwammstein
Manifesto, Hoorn
18:00
Tcha Limberger
Lourdeskerk, Scheveningen
16:30
Into The Shadow: Glowsun (F) + Tangled Horns (B) + Swamp Machine + Whe
Little Devil, Tilburg
20:15
Hadewych Doet De Dames
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Lorenzo
La Madeleine, Brussel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jodymoon - A Love Brand New
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
HOWRAH / neighbours burning neighbours
JVC De Schuit, Katwijk
21:00
Morres
Jojo's Café, Wageningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Disfear
Iduna, Drachten
22:00
Sweet Mary Jane
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
20:15
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Hoftheater, Raalte
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Handsome Poets
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Tones and I
Het Depot, Leuven
Lordi
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Josbros
Hedon, Zwolle
20:30
Another Now + Splinterbomb + Cyanide Paradise - Groene Engel Heavy
Groene Engel, Oss
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
JW Roy
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
30 Jaar Brand New Cadillac
Fort33, Leusden
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Flint, Amersfoort
20:30
The Homesick
EKKO, Utrecht
20:00
The Kik
Effenaar, Eindhoven
22:00
J R&B Bluesband
Eetcafé Miracle, Coevorden
Miami Coco: Djahboy
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Paul Elstak / Mental Theo / Party Animals
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Cavetown
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jaber Fayad / Johannette Zomer / Rolinha Kross
Dominicus kerk, Amsterdam
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
20:00
Karin Bloemen Souvenirs
DNK, Assen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
21:00
BRLRS
De Zwerver, Oostende
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
20:15
Vocaal ensemble tien
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Marike Jager
De Spot, Middelburg
20:00
Lloyd Cole
De Singer, Rijkevorsel
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Schakel, Gilze
20:00
Hooverphonic
De Roma, Antwerpen
20:30
Daredevils
De Peppel, Zeist
20:30
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Edwin Evers Band
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Hofnar, Aalten
23:00
DJ DNS / DJ Turne / Kypski
De Helling, Utrecht
20:30
Fresku
De Helling, Utrecht
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
Autumn
De Bosuil, Weert
20:00
King Dude
dB's, Utrecht
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Supertrap - Breakfast in America
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Todd Barton
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Stef Paglia Trio
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:30
Isa Zwart
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Ntjam Rosie
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Pjotr / Russo / Sevn Alias
Burgerweeshuis, Deventer
Do - Mijn Kleine Huis
BREStheater, Brielle
20:00
Boy Pablo
Botanique, Brussel
20:00
Het Zesde Metaal
Bootstraat, Hasselt
Bökkers
Boerderij Beekbergen, Beekbergen
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
Eric Vloeimans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
El Far3i / Makimakkuk / RAqS
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Baby Rose
BIRD, Rotterdam
20:30
Elliot Galvin solo & Jasper Høiby's Planet B
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Kingsborough
Bibelot, Dordrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
19:00
Dezerter + Hot For Doom
Baroeg, Rotterdam
20:00
Sharko
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Noemie Wolfs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
O'G3NE
Agnietenhof, Tiel