Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
De Pul
Uden
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Koel310
Alkmaar
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Cinetol
Amsterdam
12:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Nijend 24
Anderen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
De Weijer
Boxmeer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spant!
Bussum
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
De Bakkerij
Castricum
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
16:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Metropool Enschede
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
22:30
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
18:30
De Oosterpoort
Groningen
17:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Podium heino
Heino
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater Gooiland
Hilversum
vrijdag 17 mei 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Strange Kind of Women
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Jaimi Faulkner + Small Time Bandits
Het Bolwerk, Sneek
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Pensées Nocturnes (F) + Unholy Lust (USA)
Little Devil, Tilburg
20:00
Against The Current
013, Tilburg
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
In the Attic
De Pul, Uden
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Markant Uden, Uden
20:30
Cocaine Piss + La Jungle
EKKO, Utrecht
Daniel Lohues
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Caamp
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Second Guessing
dB's, Utrecht
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Maurice van Hoek
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Ruben Hein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Back in Blackened
Spirit of 66, Verviers
20:30
Daisy Correia
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
20:30
Flavium
De Flux, Zaandam
20:30
John Ellison
De Peppel, Zeist
20:30
The JB's
Boerderij, Zoetermeer
Habitants
Hedon, Zwolle
19:30
Suzan & Freek
Hedon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 18 mei 2019
20:30
Join The Band Sessions XL
Koel310, Alkmaar
20:00
Nelson Latif & Marcelo Godoy
Paco Plumtrek, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Marietta Petkova
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
22:30
Kaiit
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joris Roelofs / Maarten Hogenhuis Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Caamp
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Patty Griffin
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Loyle Carner
Bitterzoet, Amsterdam
Drax Project
Paradiso, Amsterdam
Blackpink
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Kaia Kater
Q-Factory, Amsterdam
19:30
De Grote Prijs - Finale Bands Electronics
Paradiso, Amsterdam
19:00
De Grote Prijs Prijs Hiphop Finale
Melkweg, Amsterdam
15:00
Will And The People
Cinetol, Amsterdam
12:30
De Grote Prijs - Singer-Songwriter Finale
Paradiso, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jodymoon
Nijend 24, Anderen
20:00
Brides Of Lucifer
Trix, Antwerpen
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
23:00
This is Regain
Luxor Live, Arnhem
20:30
OTRA - Tango Cosmopolita
Musis, Arnhem
20:30
Wild Man Conspiracy
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Different Elvis
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
20:30
Janne Schra - Lalala Love
BREStheater, Brielle
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
21:00
Latino BM Royale
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Romy Monteiro
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
The Fine and Dandy
De Bakkerij, Castricum
Frank Boeijen
Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
19:30
Judy Blank
Paard, Den Haag
Tom Walker
Paard, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Sabrina Starke
Bibelot, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
16:00
Achterhoeks Metalfestival
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
21:30
Bad Looking Trouble @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:15
Ruben Hein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
Anno Domini / Up The Irons
Dynamo, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
20:15
The Elvis Concert
Metropool Enschede, Enschede
Triggerfinger
Muziekcentrum Enschede, Enschede
22:30
Acid Cannibals
Vera, Groningen
20:00
The Bony King of Nowhere
Simplon, Groningen
18:30
Throwback to: Kim Hoorweg & Sven Hammond - play Amy Winehouse
De Oosterpoort, Groningen
17:30
The JB's
Patronaat, Haarlem
20:00
philharmonie zuidnederland - Liza Ferschtman schittert in Bernstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
The Lachy Doley Group
Podium heino, Heino
20:30
The Clarks
Cacaofabriek, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum