Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Wolbodo
Delft
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
15:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
De Bosuil
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
18:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Spot
Middelburg
De Weijer
Boxmeer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Duycker
Hoofddorp
17:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
19:30
Fort33
Leusden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
In the Woods
Leusden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Koel310
Alkmaar
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Musis
Arnhem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Nijend 24
Anderen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
11:15
Openluchttheater Engbergen
Voorst
vrijdag 17 mei 2019
20:00
Dominic Seldis / James Pearson - Stand Up Bass
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Woodstock: One Night of Peace and Music
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Audio Adam
Simplon, Groningen
20:00
Back in Blackened
Spirit of 66, Verviers
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater aan de Schie, Schiedam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Daisy Correia
Theater Ludens, Voorburg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Daniel Lohues
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Caamp
TivoliVredenburg, Utrecht
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Men I Trust
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Zig Zags + Gramma
V11, Rotterdam
21:00
Swinder
Vera, Groningen
21:00
Buena Vista Social Club | Omara Portuondo | Last Kiss
Vorstin, Hilversum
20:00
Andere Koek! / Callkoen
Wolbodo, Delft
Hugh Jackman
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 18 mei 2019
Rowwen Hèze
013, Tilburg
Blackpink
AFAS Live, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
ATLAS Theater, Emmen
15:00
The Kids + Distillator + Cenobites + The Devils + Pánico Al Miedo + Pi
Baroeg, Rotterdam
21:00
Sabrina Starke
Bibelot, Dordrecht
20:30
Joris Roelofs / Maarten Hogenhuis Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Loyle Carner
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Janne Schra - Lalala Love
BREStheater, Brielle
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
The Clarks
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Latino BM Royale
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
15:00
Will And The People
Cinetol, Amsterdam
20:00
Saint Agnes
dB's, Utrecht
21:00
The Fine and Dandy
De Bakkerij, Castricum
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Ploeg Ultimatum
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Woodstock - One Night of Peace and Music
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
18:30
Throwback to: Kim Hoorweg & Sven Hammond - play Amy Winehouse
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Ost+front
De Peppel, Zeist
20:30
The Doors Alive
De Spot, Middelburg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
21:00
Jacco Gardner - Somnium
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bökkers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Haymaker / Midnight Tattoo / The Reapers
Duycker, Hoofddorp
17:00
Anno Domini / Up The Irons
Dynamo, Eindhoven
20:30
Ten Fé
EKKO, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
19:30
In The Woods - Suzanne Jarvie feat. Kate Fenner & Chris Brown
Fort33, Leusden
20:30
Different Elvis
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
[ MY NATURE ]
Hedon, Zwolle
20:00
Rondé
Hedon, Zwolle
21:00
Felix Shinder & Dengi Vpered
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Patty Griffin
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
Romy Monteiro
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marietta Petkova
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Join The Band Sessions XL
Koel310, Alkmaar
21:00
Steffen Morrison
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
18:00
Els de Schepper
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
SandZ
Little Devil, Tilburg
23:00
This is Regain
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Markant Uden, Uden
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
19:00
De Grote Prijs Prijs Hiphop Finale
Melkweg, Amsterdam
20:15
The Elvis Concert
Metropool Enschede, Enschede
20:30
OTRA - Tango Cosmopolita
Musis, Arnhem
Triggerfinger
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Ruben Hein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Daniel Lohues
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jodymoon
Nijend 24, Anderen
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Achterhoeks Metalfestival
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
11:15
Amfipop
Openluchttheater Engbergen, Voorst