Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:30
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cacaofabriek
Helmond
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
EKKO
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Paard
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vorstin
Hilversum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
013
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
Cinetol
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
18:30
De Oosterpoort
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
23:00
Luxor Live
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Podium heino
Heino
15:00
Baroeg
Rotterdam
17:30
Patronaat
Haarlem
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:15
Metropool Enschede
Enschede
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Simplon
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Markant Uden
Uden
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
V11
Rotterdam
00:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
013
Tilburg
Flint
Amersfoort
20:00
Hedon
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Spant!
Bussum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
Musis
Arnhem
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
C.C Warenar
Wassenaar
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
vrijdag 17 mei 2019
20:00
Ernst Jansz
Duycker, Hoofddorp
20:00
Dominic Seldis / James Pearson - Stand Up Bass
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dido
Paradiso, Amsterdam
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
Daniel Lohues
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daisy Correia
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
21:30
Coinmen
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Cocaine Piss + La Jungle
EKKO, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Chaka Demus & Pliers
Paard, Den Haag
19:45
Caamp
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Buena Vista Social Club | Omara Portuondo | Last Kiss
Vorstin, Hilversum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Backstage Comedytour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Back in Blackened
Spirit of 66, Verviers
21:00
Austin Miller
Corneel, Lelystad
20:00
Audio Adam
Simplon, Groningen
20:00
Asteriks @ Neushoorn: JAGD
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Kennemer Theater, Beverwijk
19:00
Appelsap presents Frenna & 777 Band
Melkweg, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Andere Koek! / Callkoen
Wolbodo, Delft
20:00
Amsterdamse Händelvereniging
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Alain Clark
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Against The Current
013, Tilburg
21:00
Abba Gold
Bibelot, Dordrecht
3J'S - Heroes of Music
Schouwburg de Lawei, Drachten
zaterdag 18 mei 2019
20:30
[ MY NATURE ]
Hedon, Zwolle
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Woodstock - One Night of Peace and Music
De Maaspoort, Venlo
15:00
Will And The People
Cinetol, Amsterdam
Triggerfinger
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tom Walker
Paard, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
18:30
Throwback to: Kim Hoorweg & Sven Hammond - play Amy Winehouse
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
23:00
This is Regain
Luxor Live, Arnhem
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
The Lachy Doley Group
Podium heino, Heino
15:00
The Kids + Distillator + Cenobites + The Devils + Pánico Al Miedo + Pi
Baroeg, Rotterdam
17:30
The JB's
Patronaat, Haarlem
21:00
The Fine and Dandy
De Bakkerij, Castricum
20:15
The Elvis Concert
Metropool Enschede, Enschede
20:30
The Doors Alive
De Spot, Middelburg
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Markant Uden, Uden
20:30
The Clarks
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
20:00
The Bony King of Nowhere
Simplon, Groningen
20:30
Ten Fé
EKKO, Utrecht
20:30
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
21:00
Steffen Morrison
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Sneaks
V11, Rotterdam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
SandZ
Little Devil, Tilburg
20:00
Saint Agnes
dB's, Utrecht
21:00
Sabrina Starke
Bibelot, Dordrecht
20:15
Ruben Hein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rowwen Hèze
013, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
20:00
Rondé
Hedon, Zwolle
Romy Monteiro
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:00
philharmonie zuidnederland - Liza Ferschtman schittert in Bernstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Patty Griffin
Het Zonnehuis, Amsterdam
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
20:30
OTRA - Tango Cosmopolita
Musis, Arnhem
21:00
Ost+front
De Peppel, Zeist
20:00
Nelson Latif & Marcelo Godoy
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:30
Marietta Petkova
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Loyle Carner
Bitterzoet, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Latino BM Royale
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:30
Kaiit
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kaia Kater
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Judy Blank
Paard, Den Haag
20:30
Joris Roelofs / Maarten Hogenhuis Trio
Bimhuis, Amsterdam