Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vorstin
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Helling
Utrecht
La Madeleine
Brussel
Veluvine
Nunspeet
Effenaar
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Paard
Den Haag
De Bosuil
Weert
Scala Theater
Utrecht
P60
Amstelveen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Fluor
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
Kulturhus Holten
Holten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Botanique
Brussel
C.C. Achterolmen
Maaseik
Boerderij
Zoetermeer
So What!
Gouda
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Bibelot
Dordrecht
Botanique
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
Vorstin
Hilversum
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Livestream
Online
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Musis
Arnhem
Metropool Enschede
Enschede
Trix
Antwerpen
20:00
DRU Industriepark
Ulft
C.C. Den Herd
Bladel
Werkwarenhuis van Aken
's-Hertogenbosch
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Paard
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
World Forum Theater
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Depot
Leuven
van Beresteyn
Veendam
Estrado
Harderwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Theater De Molen
Beuningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Bolwerk
Sneek
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Gooiland
Hilversum
Effenaar
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Musiater
Zevenaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
Vorstin
Hilversum
Theater De Kik
Elst
Theater de Bussel
Oosterhout
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Pllek
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Agora Theater Druten
Druten
Botanique
Brussel
Musis
Arnhem
Hedon
Zwolle
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Studio 21
Hilversum
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 19 maart 2021
Montis, Goudsmit en Directie
Vorstin, Hilversum
Mooneye
Paradiso, Amsterdam
Nynke Laverman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Orgaanklap Festival
De Helling, Utrecht
Paul Taylor La Madeleine - Bruxelles
La Madeleine, Brussel
Piepschuim - Grote Woorden
Veluvine, Nunspeet
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob Dekay
Paard, Den Haag
Robin Trower & Band
De Bosuil, Weert
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Scala Theater, Utrecht
Rootsriders
P60, Amstelveen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Todesangstschrei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sandra van Nieuwland
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Snow Coats
Luxor Live, Arnhem
20:00
Soul Connection - Homecookin' DJ/VJ Special
Podium Victorie, Alkmaar
Spinvis
Fluor, Amersfoort
Spinvis
Fluor, Amersfoort
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Kulturhus Holten, Holten
Sven Ratzke - Where Are We Now
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Swans
Paradiso, Amsterdam
Tarja
Patronaat, Haarlem
The Academic
Botanique, Brussel
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
C.C. Achterolmen, Maaseik
Tyketto
Boerderij, Zoetermeer
Voltage
So What!, Gouda
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
Musis, Arnhem
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zaterdag 20 maart 2021
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
BAMBARA
Paradiso, Amsterdam
19:00
Baroeg Gaat Live – Eendracht Festival: Dj’s Immanuel + Jelle
Baroeg, Rotterdam
Berget Lewis - Celebrate Tina
Agnietenhof, Tiel
Bleach (Nirvana Tribute)
Bibelot, Dordrecht
Bota Kids : Tanaë + expo
Botanique, Brussel
Bryan Adams Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
Classic On Tour
Vorstin, Hilversum
Damon Albarn
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Meenthe, Steenwijk
20:00
DeWolff - Roux-Ga-Roux
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Dichterbij: Rotterdams Philharmonisch Orkest
Livestream, Online
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Douwe Bob - theatertour 2021
Musis, Arnhem
Draconian
Metropool Enschede, Enschede
Eisbrecher
Trix, Antwerpen
20:00
Emma Luca
DRU Industriepark, Ulft
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Den Herd, Bladel
Festival CEMENT
Werkwarenhuis van Aken, 's-Hertogenbosch
Fieldlab Festival - dance
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Fource
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - In het beste geval
BREStheater, Brielle
Julian Sas
Paard, Den Haag
K3 - Dromen!
World Forum Theater, Den Haag
K3 - Dromen!
World Forum Theater, Den Haag
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kensington
Het Depot, Leuven
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
van Beresteyn, Veendam
Knight Area
Estrado, Harderwijk
Lakshmi
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Locked & Live: RONDÉ
Het Podium, Hoogeveen
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Molen, Beuningen
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mark Foggo's Skasters
Het Bolwerk, Sneek
Nederpop All Stars - Zelfs je naam is mooi
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Gooiland, Hilversum
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Het Musiater, Zevenaar
Ronald Snijders - Een avond met mij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rootsriders
Vorstin, Hilversum
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Kik, Elst
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Bussel, Oosterhout
Russell Howard - Respite
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Sleazefest
Pllek, Amsterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Poorterij, Zaltbommel
Sven Ratzke - Where Are We Now
Agora Theater Druten, Druten
Tanaë
Botanique, Brussel
The Analogues - Let It Be: abbey road
Musis, Arnhem
The Picturebooks
Hedon, Zwolle
20:30
The Streamers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
Txarango
Melkweg, Amsterdam
Typhoon
Studio 21, Hilversum
19:00
Victorie Deurmatsessies met Marten Fisher
Podium Victorie, Alkmaar
Vlamousse - Saampies
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zondag 21 maart 2021
Avalanche Quartet - Photo by Machine
De Kleine Komedie, Amsterdam
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
Avond Van De Filmmuziek
Ziggo Dome, Amsterdam
Bløf
De Oosterpoort, Groningen