Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Jazz in Arnhem
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bibelot
Dordrecht
19:30
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Innocent
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
woensdag 22 mei 2019
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 23 mei 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Antifest
Fluor, Amersfoort
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Kneebody
Paradiso, Amsterdam
20:30
Geike
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Shalosh Jazz Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Thomas Azier
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carson McHone
Tolhuistuin, Amsterdam
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Tolhuistuin, Amsterdam
Chance Mccoy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Void Vision
OT301, Amsterdam
Backstreet Boys
Ziggo Dome, Amsterdam
Samantha Fish
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Colle Der Fomento
Melkweg, Amsterdam
19:00
Charlotte Oc
Melkweg, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Elton John
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Gia Margaret / Novo Amor
Trix, Antwerpen
Finn Andrews
Gigant, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Musis, Arnhem
20:00
Liberati Quartet
Jazz in Arnhem, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
20:00
Nick Mulvey
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Nova Child
Paard, Den Haag
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Suzan & Freek
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rondé
Bibelot, Dordrecht
19:30
Lagwagon
Iduna, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
The Dire Straits Experience
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Crywank
Stroomhuis, Eindhoven
15:00
Dennis Wels
PopEi, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
20:30
Caballero & Jeanjass
Rockhal, Esch zur Alzette
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Warming
Simplon, Groningen
Tropical Fuck Storm
Vera, Groningen
20:00
Alain Clark
De Oosterpoort, Groningen
Wulf
De Oosterpoort, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Patronaat, Haarlem
Knocked Loose
Patronaat, Haarlem
Judy Blank
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Brand New Heavies
Metropool, Hengelo
20:30
We Hunt Buffalo
Innocent, Hengelo
21:00
China Moses & Metropole Orkest Bigband
Vorstin, Hilversum
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
3J'S - Heroes of Music
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Stonefield (NL)
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Mozart @ Neushoorn: Deel 2
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Blowbeat
Muziekgieterij, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Collin Hoeve / Daniel Cane
Merleyn, Nijmegen
Hazmat Modine
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jonathan Bree
De Zwerver, Oostende
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jamali Maddix
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
The Dawn Brothers
BIRD, Rotterdam
20:00
Remy van Kesteren
Rotown, Rotterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brian McKnight
013, Tilburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Maaike Widdershoven, Dieter Troubleyn e.a. - De dag dat ik Robert Long
Markant Uden, Uden
21:00
Hofman Live: Kittiwake
Hofman, Utrecht
20:00
Ziggy Splynt release show
dB's, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Stef Bos - Ruimte
Het Musiater, Zevenaar
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
19:30
These Go To Eleven: Gamma / Ravenna / Raw Flowers
Hedon, Zwolle
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 24 mei 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rowwen Heze
Fluor, Amersfoort
20:30
Sabrina Starke
P60, Amstelveen