Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Zuiderstrandtheater
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
Vera
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
Live Stage Marnix
Bennekom
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Paleis 12
Brussel
Perron-3
Rosmalen
Flint
Amersfoort
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Concertgebouw
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Taverne
Bergen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Vorst Nationaal
Brussel
EKKO
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Singer Theater
Laren
Kavka
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Leest
Waalwijk
De Roma
Antwerpen
Vorst Nationaal
Brussel
Melkweg
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Winsinghhof
Roden
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Paard
Den Haag
Theater Amsterdam
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
DE Studio
Antwerpen
Theater De Willem
Papendrecht
Paradiso
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
DNK
Assen
Botanique
Brussel
Dominicanenklooster
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kattendans
Bergeijk
Luxor Live
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
Markant Uden
Uden
Hedon
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Podium Victorie
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
woensdag 18 maart 2020
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Oleta Adams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
O'G3NE
De Maaspoort, Venlo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Luctor et Emergo, Rilland
Marike Jager
Vera, Groningen
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
Lynne Hanson
Live Stage Marnix, Bennekom
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kvelertak
Patronaat, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
JR
Paleis 12, Brussel
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Perron-3, Rosmalen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Flint, Amersfoort
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater de Bussel, Oosterhout
Javier Guzman - Guzmán
Zaantheater, Zaandam
I Muvrini
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hadewych Doet De Dames
Theater de Kampanje, Den Helder
Grof geschud - Lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
GBH
Duycker, Hoofddorp
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Junushoff Theater, Wageningen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
Dayna Kurtz / Robert Maché
Theater De Lievekamp, Oss
Daan Boom - De Eerste
Theater Walhalla, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Chick Corea / Christian McBride / Brian Blade
Concertgebouw, Amsterdam
Carmina Burana - Szeged Contemporary Dance Company
Koninklijk Circus, Brussel
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Domijnen, Sittard
Bad Cop / Bad Cop + MakeWar
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Avril Lavigne
Vorst Nationaal, Brussel
Áslaug (EP release) (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Luxor Live, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anamanaguchi
De Helling, Utrecht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
donderdag 19 maart 2020
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Van Dik Hout
Singer Theater, Laren
Tori Kelly
Kavka, Antwerpen
Tim Knol - Lost & Found II
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Three Degrees
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Soul Preacher
Theater De Leest, Waalwijk
The Slow Show
De Roma, Antwerpen
The Script
Vorst Nationaal, Brussel
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
De Meerpaal, Dronten
The Rails
TivoliVredenburg, Utrecht
The Bootleg Sixties - Tribute
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
The Bluebirds
Theater Sneek, Sneek
The Analogs
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater De Winsinghhof, Roden
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Luxor Live, Arnhem
Teebs
Paradiso, Amsterdam
Sven Ratzke - Where are we now
De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stef Bos - Tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
SpeakEasy
Paard, Den Haag
Soy de Cuba
Theater Amsterdam, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Zaantheater, Zaandam
Ruud Hermans - Back in Town
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ruben Annink
Effenaar, Eindhoven
Rowwen Heze
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roosbeef
DE Studio, Antwerpen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater De Willem, Papendrecht
Rex Orange County
Paradiso, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Rebellion IX
Patronaat, Haarlem
Polarized
Paard, Den Haag
Plien & Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Pinegrove
Botanique, Brussel
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Dominicanenklooster, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Philip Kroonenberg
Luxor Live, Arnhem
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
De Harmonie, Leeuwarden
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Koningshof, Maassluis
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Pabst / The Desmonds / VALENTINO.
Hedon, Zwolle
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Onze man in Teheran
DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord