Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Gigant
Apeldoorn
Theater De Verwachting
Ritthem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
EKKO
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Boerderij
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Cinetol
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
P60
Amstelveen
ATLAS Theater
Emmen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fluor
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Doornroosje
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Pier 15
Breda
19:00
013
Tilburg
22:30
Metropool
Hengelo
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Hedon
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
P3
Purmerend
19:30
Trix
Antwerpen
20:45
Cacaofabriek
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Patronaat
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maaspoort
Venlo
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Simplon
Groningen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
013
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
Posttheater
Arnhem
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Groene Engel
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
Luxor Live
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
21:00
So What!
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
L'entrepot
Arlon
20:00
The Box
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
Junushoff Theater
Wageningen
vrijdag 24 mei 2019
20:30
Tony Momrelle
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Gigant, Apeldoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater De Verwachting, Ritthem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
The Mauskovic Dance Band
EKKO, Utrecht
20:00
The Heavy
De Helling, Utrecht
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
21:00
The Dawn Brothers
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Storm / Winther
Bimhuis, Amsterdam
22:00
Stippenlift
Podium Asteriks, Leeuwarden
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Stef Bos - Ruimte
Parktheater, Eindhoven
20:30
Stake
Cinetol, Amsterdam
16:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
19:30
Shock Elias / Snelle
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Sabrina Starke
P60, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Effenaar, Eindhoven
20:30
Rowwen Heze
Fluor, Amersfoort
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rockzilla
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
Remy
Doornroosje, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
R3hab
Melkweg, Amsterdam
20:30
Punkrock Riot
Pier 15, Breda
19:00
Plug In: In gesprek met Typhoon
013, Tilburg
22:30
Pina
Metropool, Hengelo
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Paulusma
Hedon, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Orlando Julius & The Heliocentrics
Grounds, Rotterdam
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nederpop All Stars
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Muziekcafé
P3, Purmerend
19:30
Mineral
Trix, Antwerpen
20:45
Michael Prins
Cacaofabriek, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
MaYaN
Patronaat, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lou Shields / NoNo and the sinking ship / Timo de Jong
LOLA050, Groningen
22:00
LIVE: Wave Invasion met Joy de Vivre & Korinthians & Xtort
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
20:00
Legendary Albums Live - Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
De Maaspoort, Venlo
21:00
Kurtis Blow
Q-Factory, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kliko presents: Zig Zags (USA)
Patronaat, Haarlem
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
20:30
Julian Sas
Vorstin, Hilversum
20:00
Judy Blank
Simplon, Groningen
22:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Xinix, Nieuwendijk
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Hausmagger / Het Gezelschap
Burgerweeshuis, Deventer
18:00
Hans Zimmer
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Guess What
Spirit of 66, Verviers
19:00
Gilad Hekselman
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Gigatron 2000 + Persistense
Little Devil, Tilburg
19:30
Fredo
Melkweg, Amsterdam
20:30
Frans Bauer
Openluchttheater Cabrio, Soest
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
For I Am King
Simplon, Groningen
Finn Andrews
Vera, Groningen
20:00
Finalistentour 2019 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Finale Roos van Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Fata Boom
Merleyn, Nijmegen
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
013, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
20:00
Dutch Eagles
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Dries Roelvink
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Doyle Bramhall II
De Bosuil, Weert
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
20:30
DMG / Tomorrow's Eve + Max Pie
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Desert Storm / Gaping Moles
Groene Engel, Oss
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Daniel Romano
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Daddy Long Legs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cuarteto Casals
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
Cookhouse
Luxor Live, Arnhem
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
21:00
Canshaker Pi
So What!, Gouda
20:00
Bryan Ferry
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Brutus / Raketkanon
L'entrepot, Arlon
20:00
Brian McKnight
The Box, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
22:30
Asteriks @ Neushoorn: Stippenlift
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen