Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Bimhuis
Amsterdam
09:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Bosuil
Weert
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
Sound Dog
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Der Aa-theater
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
013
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
LOLA050
Groningen
20:45
Merleyn
Nijmegen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
De Zwerver
Oostende
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
La Madeleine
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
18:30
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Domijnen
Sittard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kuip
Rotterdam
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
zondag 26 mei 2019
16:00
Debashish Bhattacharya
Bimhuis, Amsterdam
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Mark Post
Paradiso, Amsterdam
20:30
daya
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniel Romano
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Daddy Long Legs
De Bosuil, Weert
20:15
Claudia Patacca / Erik Slik / Jan Willem Baljet / Koor verteller / Mur
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Chance Mccoy
't Rozenknopje, Eindhoven
15:00
Bergolf
PopEi, Eindhoven
19:30
Alexander Abreu y Havana D'Primera
Melkweg, Amsterdam
20:30
Alain Clark / Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
1914
Sound Dog, Breda
maandag 27 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Tomberlin
Trix, Antwerpen
20:15
Tip Jar
De Parel van Zuilen, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Raconteurs
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Stef Bos - Ruimte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater de Spiegel, Zwolle
Nick Cave
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Loveseat / New Bliss / Nova Alley / Ziezo
Q-Factory, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Guerilla Toss
V11, Rotterdam
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Chance Mccoy
Der Aa-theater, Groningen
22:00
Cero Ismael
Paradiso, Amsterdam
20:30
Benny Golson Quartet
Bimhuis, Amsterdam
Alice In Chains / Black Rebel Motorcycle Club
013, Tilburg
dinsdag 28 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The SoapGirls
LOLA050, Groningen
20:45
Talos
Merleyn, Nijmegen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Seth Walker
De Zwerver, Oostende
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
No Such Thing As A Fish
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nick Mulvey
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Harry Sacksioni - Smokey Strings
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Die Ärzte
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniel Romano
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 29 mei 2019
20:15
Yellowman
Gigant, Apeldoorn
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
The Yellowjackets
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
The Soap Girls
Patronaat, Haarlem
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater de Koornbeurs, Franeker
18:30
Sons Of The East
Q-Factory, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rockacademie - Rising Stars
Paard, Den Haag
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Raketkanon / Tropical Fuck Storm
Bootstraat, Hasselt
20:00
Radboud Mens
Lebuinuskerk, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Open Mike Eagle
Simplon, Groningen
20:00
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Kursaal Oostende, Oostende
Nick Mulvey
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Nick Cave
De Roma, Antwerpen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
Methyl Ethel
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Leon Bridges
Paradiso, Amsterdam
20:00
Leon Bridges
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jerry Leger & The Situation
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Janne Schra - Lalala Love
De Weijer, Boxmeer
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Danny Guinan
Burgerweeshuis, Deventer