Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
013
Tilburg
19:00
013
Tilburg
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
22:00
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
The Shack
Oude Meer
21:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
11:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Music Club Kampen
Kampen
Munttheater
Weert
18:00
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
22:30
Maloe Melo
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Kulturhus Holten
Holten
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
14:30
J.C. De Spiraal
Geraardsbergen
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Forum Theater
Sittard
Flint
Amersfoort
Ethias Arena
Hasselt
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Eden
Charleroi
Dynamo
Eindhoven
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DOT
Groningen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:30
De Speeldoos
Vught
19:30
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Corneel
Lelystad
21:00
Café de Bel
Rotterdam
21:00
Cacaofabriek
Helmond
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
013
Tilburg
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Trix
Antwerpen
vrijdag 24 mei 2019
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Agnietenhof, Tiel
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
013, Tilburg
19:00
Plug In: In gesprek met Typhoon
013, Tilburg
zaterdag 25 mei 2019
20:00
Angèle
Vorst Nationaal, Brussel
22:00
Housewives
Vera, Groningen
20:30
Daniel Lohues
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam
Jelle Paulusma
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Robin Borneman
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Strand Of Oaks
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
The Hoochies
The Shack, Oude Meer
21:00
He Said No / Ink Bomb
The Jack, Eindhoven
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
The Watch
Spirit of 66, Verviers
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ogham
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Novo Amor
Rotown, Rotterdam
Tyler Ramsey
Q-Factory, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele - Zijn Leukste Liedjes
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Bedankconcert Riezz
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Deep Blue Something
Poppodium Volt, Sittard
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:00
Björn van der Doelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:30
London's Burning
Paradiso, Amsterdam
14:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Abba Fever / Boney M / Fab Morvan
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:30
The Kik Speelt Boudewijn De Groot Met Orkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:30
Live At Amsterdamse Bostheater - TRIBUTE TO 2016
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
INTERO's release party
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
The Elvis Concert
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Helmond LIVE: Groo-V
Muziekcafé Helmond, Helmond
Andre Hazes Jr.
Music Club Kampen, Kampen
Karin Bloemen - Souvenirs
Munttheater, Weert
18:00
Classsh
Metropool Enschede, Enschede
19:00
Raymond van het Groenewoud
Melkweg, Amsterdam
19:00
Hydrogen Sea
Melkweg, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Markant Uden, Uden
22:30
Down Jones
Maloe Melo, Amsterdam
MaYaN
Luxor Live, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
Hausmagger
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Junushoff Theater, Wageningen
14:30
Art Nation / Crazy Lixx / Shiraz Lane / The New Roses
J.C. De Spiraal, Geraardsbergen
21:00
Julian Sas
Groene Engel, Oss
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Def Americans
Gigant, Apeldoorn
19:00
Pop Top: I Love the 80's!
Forum Theater, Sittard
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Ethias Arena, Hasselt
20:30
REMY
EKKO, Utrecht
20:00
Brutus / Raketkanon
Eden, Charleroi
Transmissions 1. live: She Past Away
Dynamo, Eindhoven
20:30
Focus
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Jacco Gardner - Somnium
DOT, Groningen
21:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
19:30
Beats By Esko & Friends
De Oosterpoort, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
19:30
Doyle Bramhall II
De Helling, Utrecht
21:00
All You Can Eat
De Bakkerij, Castricum
20:00
Hey Colossus / Workin' Man Noise Unit
dB's, Utrecht
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Corneel, Lelystad
21:00
Blind Surfer
Café de Bel, Rotterdam
21:00
Sangre De Muerdago
Cacaofabriek, Helmond
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
20:00
Tom Speight
Botanique, Brussel
20:30
Black Kray
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
ICP & Waterland Harmonie
Bimhuis, Amsterdam
For I Am King
Bibelot, Dordrecht
21:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Bibelot, Dordrecht
14:00
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Perform Amy Winehouse
013, Tilburg
zondag 26 mei 2019
20:15
Claudia Patacca / Erik Slik / Jan Willem Baljet / Koor verteller / Mur
Zuiderparktheater, Den Haag
Fit For An Autopsy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Strand Of Oaks
Trix, Antwerpen