Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Trix
Antwerpen
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Openlucht Theater Brunssum
Brunssum
23:00
Merleyn
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
Vera
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Spot
Middelburg
18:00
Fruittuin van West
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
City Hall Blues
Gramsbergen
20:30
So What!
Gouda
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
G.C. Den Dries
Retie
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Paradiso
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Patronaat
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
StudioGonz
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Patronaat
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Paard
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
18:30
Marktplein
Hengelo
20:30
Hedon
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paleis 12
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Venray
Venray
TivoliVredenburg
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Markant Uden
Uden
EKKO
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 30 mei 2019
19:30
Brutus
Trix, Antwerpen
23:00
Brotherhood: $keer & Boo$
Merleyn, Nijmegen
21:00
Broeder Dieleman
Podium 't Beest, Goes
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Back to Blondie
Openlucht Theater Brunssum, Brunssum
23:00
Attan / Conjurer
Merleyn, Nijmegen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Abba Gold
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
3J'S - Heroes of Music
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 31 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
USA Nails
Vera, Groningen
Tim Bowness Band & Anneke van Giersbergen
Boerderij, Zoetermeer
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
19:30
The Vipers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
The Como Mamas
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
De Spot, Middelburg
18:00
The Brave Summer Nights w/ Michael Prins , Tom Tukker, Travis is a tou
Fruittuin van West, Amsterdam
22:00
The Beths
Merleyn, Nijmegen
20:30
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
21:00
Sweet Mary Jane
City Hall Blues, Gramsbergen
20:30
STOUT!
So What!, Gouda
Stef Bos - Ruimte
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
20:00
Second Still
G.C. Den Dries, Retie
18:00
Scala & Kolacny Brothers
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Russian Village Boys
Paradiso, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Rowwen Heze
Patronaat, Haarlem
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Phosphorescent
Trix, Antwerpen
19:30
Peter Perrett
Paradiso, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
23:00
Papi Chulo
Paard, Den Haag
20:00
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Miscellaneous
StudioGonz, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
LeNoise - Plays Neil Young’s ‘Everybody Knows This Is Nowhere’
Cacaofabriek, Helmond
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Kelly Briais / Steffen Morrison
Patronaat, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Juliana Hatfield
Paard, Den Haag
20:30
Julian Sas
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Judy Blank
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Johnny Osbourne / Soul Stereo
De Flux, Zaandam
20:00
John Coghans`s Quo
De Bosuil, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ill Trusted
Little Devil, Tilburg
19:00
Hyolyn
Melkweg, Amsterdam
19:30
Hop Along
Trix, Antwerpen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
20:00
Fata Boom
Simplon, Groningen
20:00
Faradays
Paard, Den Haag
21:00
Extince
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dries Roelvink
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Dj Flava / L33 / Nikky Adriana
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
18:30
De Nacht van Hengelo
Marktplein, Hengelo
20:30
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daddy Yankee
Paleis 12, Brussel
20:00
Craig Xen / Kid Trunks
La Madeleine, Brussel
20:00
Collabro
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Butcher Brown
Bimhuis, Amsterdam
21:30
Burgers, Beers and Bands: Lomalo
Hofman, Utrecht
21:30
BoXruBa @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Blue Carpet Band (UK) - The Cavalli's - Billy & the Bobcats
LOLA050, Groningen
20:00
Big John Bates
dB's, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Alfa Mist
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Abdomen / The Devils
Altstadt, Eindhoven
20:30
Abba Gold
Markant Uden, Uden
Aafke Romeijn
EKKO, Utrecht
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater De Veste, Delft
zaterdag 01 juni 2019
19:00
Zoomeravonden - ParHasard
Artis, Amsterdam
19:30
ZES
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn