Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Dok6
Panningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Sportpaleis
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:30
Metropool
Hengelo
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Simplon
Groningen
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Fluor
Amersfoort
De Kuip
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Maaspodium
Rotterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Door
Dordrecht
20:30
Vitesse Kantine
Delft
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Wolbodo
Delft
Q-Factory
Amsterdam
20:45
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:15
Vorstin
Hilversum
21:30
Vera
Groningen
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
23:00
Vera
Groningen
23:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kuip
Rotterdam
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
13:30
Slottuintheater
Zeist
14:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Hofman
Utrecht
15:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Melkweg
Amsterdam
15:30
Slottuintheater
Zeist
16:00
Groene Engel
Oss
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
16:00
Bel Air Breda
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
zaterdag 01 juni 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
14:30
NDT1 - Sol & Paul XXX
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Abba Gold
Kursaal Oostende, Oostende
18:30
Mezzoforte
Metropool, Hengelo
19:00
Almyrkvi / Saturnalia Temple / Svartidauði
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Johnny Orlando
Melkweg, Amsterdam
19:00
Chris Cohen
Paradiso, Amsterdam
19:00
Zoomeravonden - ParHasard
Artis, Amsterdam
19:30
Rockin' The Blues
013, Tilburg
19:30
ZES
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rahsaan Patterson
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
AIDition
Simplon, Groningen
19:30
Art Stage Promotion presents: Acid Drinkers + Degenerate
Baroeg, Rotterdam
19:30
Nielson
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jakop Ahlbom Company - Le bal
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Stef Bos - Ruimte
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Steffen Morrison
De Peppel, Zeist
20:00
The Bruceband - BORN IN THE USA 35th Anniversary
Fluor, Amersfoort
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50 year Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Euregio Saxophone Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
KRS-One
Annabel, Rotterdam
20:00
Rinus Ponsen
Markant Uden, Uden
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Ken Vandermark / Terrie Ex
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Saboah presents: Nicky Manuputty
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Slow Magic
Paard, Den Haag
20:00
New Valley Singers
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Leafs
Manifesto, Hoorn
20:00
SpeakEasy
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Collabro
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
20:30
BvR Flamenco Big Band
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Yawpers
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Travis is a tourist
Door, Dordrecht
20:30
Lemon (NL)
Vitesse Kantine, Delft
20:30
Kit Downes / Reinier Baas & Ben Van Gelder
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Yellowman
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Bandeville
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:30
Brass Ensemble Koperpoets
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Keep it Cash Tribute to Johnny Cash
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Wolpop: Fokko + The Wild Bromance
Wolbodo, Delft
Mungo Jerry
Q-Factory, Amsterdam
20:45
Skunk / VOF De Kunst
Gigant, Apeldoorn
21:00
John Coghlan
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Derya Yıldırım & Grup Şimşek
EKKO, Utrecht
21:00
Kajuit Sessies: Will Knox (UK)
Corneel, Lelystad
21:00
wave: Palais Ideal + Korinthians (B)
Little Devil, Tilburg
21:00
Filip Jordens - Hommage a Brel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:15
John Frost / Zep
Vorstin, Hilversum
21:30
Wand
Vera, Groningen
21:30
Hercules and Love Affair
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Ladi Dadi
Hedon, Zwolle
22:00
LIVE: Raw Medicine
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
23:00
YallahYallah
Merleyn, Nijmegen
23:00
Mama Africa Soundsystem
Effenaar, Eindhoven
23:00
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
23:00
Gramma
Vera, Groningen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
zondag 02 juni 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
13:30
Trio Vladimir Shobanov
Slottuintheater, Zeist
14:00
Singshop Unplugged
PopEi, Eindhoven
15:00
ORPHEO Concert - Devion Duo
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Fantasio - Jacques Offenbach, Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Triggerfinger
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Fource
Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Jazzbende: Indifference + DJ Meneer Funkel
Hofman, Utrecht
15:00
Pega Loca
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Svartidauði + Tsjuster + Saturnalia + Almyrkvi
Het Bolwerk, Sneek
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
iDKHOW
Melkweg, Amsterdam
15:30
Coconaff & Friends
Slottuintheater, Zeist
16:00
Alexandra Alden
Groene Engel, Oss
16:00
Hans Eijsackers / Marc Pantus
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
16:00
Lovell's Blade
Bel Air Breda, Breda
16:15
Alcuna Wilds
Gigant, Apeldoorn