Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Musicon
Den Haag
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Vera
Groningen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
20:00
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
17:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Lux
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Paard
Den Haag
Grenswerk
Venlo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Café De Meister
Geleen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Goffertpark
Nijmegen
20:00
De Flux
Zaandam
19:30
De Parade (Plein)
's-Hertogenbosch
BIRD
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Hofman
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
N9
Eeklo
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Spirit of 66
Verviers
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
zondag 09 juni 2019
19:00
RISE: The Story Of Augustines (2018)
Melkweg, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
The Legendary Shack Shakers
Vera, Groningen
21:00
The Wild
Little Devil, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
15:00
Trijntje Oosterhuis & Aïcha Gill
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 10 juni 2019
20:15
3J'S - Heroes of Music
Spant!, Bussum
21:00
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Paradiso, Amsterdam
20:00
Apichat Pakwan
Cinetol, Amsterdam
Beres Hammond
Paard, Den Haag
19:30
Blackberry Smoke / Goodbye June
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Buitenspelen voor de GRAP: Bruxas / Donna Blue / Feng Suave / Janna La
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:15
Django Wagner
AFAS Circustheater, Scheveningen
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Eli 'Paperboy' Reed
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Flamin' Groovies
Paard, Den Haag
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Heir Apparent
Musicon, Den Haag
20:00
Jake La Botz / Smokestack Lightnin'
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Maroon 5
Ziggo Dome, Amsterdam
23:00
Shimon
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Smashing Pumpkins
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Tribute To The Cats Band
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Welshly Arms
Rockhal, Esch zur Alzette
dinsdag 11 juni 2019
20:00
3J'S - Heroes of Music
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
Constant Mongrel
Vera, Groningen
20:00
Die Antwoord
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Jasper Steverlinck
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Jonathan Bree + John Moods
Rotown, Rotterdam
20:00
Kris Kristofferson / The Strangers
De Oosterpoort, Groningen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Metallica
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
20:00
Point Quiet
Cacaofabriek, Helmond
19:30
RADAR
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ralph van Raat
De Spot, Middelburg
20:00
Rumours of Fleetwood Mac
Hedon, Zwolle
20:00
The Analogues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Smashing Pumpkins
AFAS Live, Amsterdam
20:00
UFO
Boerderij, Zoetermeer
woensdag 12 juni 2019
17:00
Alexander Broussard van The Billy Joel Experience - De Piano Man Chall
Zuiderparktheater, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ben Bowman - The Michael Jackson tribute
Markant Uden, Uden
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals
Rockhal, Esch zur Alzette
Cage the Elephant
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eddie Vedder
Vorst Nationaal, Brussel
Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019
Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Jasper Steverlinck
Lux, Nijmegen
20:30
Joan As Policewoman
Patronaat, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Kikagaku Moyo
Vera, Groningen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Low Cut Connie
Paradiso, Amsterdam
Marcus King Band
Paradiso, Amsterdam
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters
Burgerweeshuis, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Harmonie, Leeuwarden
Ralph van Raat Speelt Radiohead
Paard, Den Haag
Rumours of Fleetwood Mac
Grenswerk, Venlo
20:00
The Analogues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
The Mahones
Café De Meister, Geleen
20:30
Timo Bisschop Goes Oeganda
Metropool Enschede, Enschede
Two Door Cinema Club
Melkweg, Amsterdam
20:30
Utrecht lacht: Try-out, Comedy Night
Hofman, Utrecht
Vintage Trouble
De Oosterpoort, Groningen
Whitesnake
013, Tilburg
Whitesnake
013, Tilburg
20:00
Wilco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
WOLKEN
Paradox, Tilburg
20:00
Woodstock - One Night Of Peace And Music
Zaantheater, Zaandam
22:00
Yoke Lore
Paradiso, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
donderdag 13 juni 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bisham Concert Band
Zuiderparktheater, Den Haag
Bon Jovi
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Dulfer Plays Blues
De Flux, Zaandam
19:30
Edwin Evers Band / Wolter Kroes
De Parade (Plein), 's-Hertogenbosch
Eline Mann
BIRD, Rotterdam
20:00
Fatal Flowers
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Hofman Live: Cookhouse + Irrelephant
Hofman, Utrecht
19:30
Inna De Yard
Melkweg, Amsterdam
Joan As Policewoman
Paard, Den Haag
19:00
Keep Of Kalessin (NOR) + Shade Empire (FIN) + Malphas (USA)
Little Devil, Tilburg
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
Mariah Carey
Ziggo Dome, Amsterdam
Martin Garrix
Paradiso, Amsterdam
20:00
Meat Puppets
N9, Eeklo
20:30
Merain
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patton Oswalt
Meervaart, Amsterdam
20:30
Petros Klampanis Trio
Bimhuis, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Postcards
Vera, Groningen
20:30
Robben Ford
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers
Snail Mail
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Ruimte
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Gebr. De Nobel, Leiden